Epoxio Super Polish Pad bílý 150 mm

Kód: P161_V881
94 Kč / ks 77,69 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Epoxio Super Polish pad bílý o průměru 150 mm je bílý jemný pad pro leštění a perfektní zapracování olejů a vosků při povrchových úpravách a údržbě dřeva.

Detailní informace

Průměr: 152 mm
Skladem (>5 ks) | P161_V881
Můžeme doručit do: 26.6.2024
94 Kč / ks
77,69 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Epoxio Super Polish pad bílý o průměru 150 mm je bílý jemný pad pro leštění a perfektní zapracování olejů a vosků do dřeva při povrchových úpravách.

  • Často používaný pro lehké, rychlé a efetivní nanášení olejů a vosků
  • Nasazení na leštičky (průměr 125 mm nebo 150 mm) nebo excentrické brusky průměru 150 mm.
  • Vhodný pro OSMO 1101, OSMO 3032, pro oleje a vosky Howard nebo Rubio.
  • Aplikovaný také k čištění, péči a oživení nebo údržbě dřevěných povrchů.
  • Ideální pro konečné přeleštění a setření přebytečné pryskyřice při povrchové úpravě dřeva stabilizační pryskyřicí Veropal WSB E-LV.

 

Tápete, jaké další pomůcky budete při práci s epoxidem potřebovat? Přečtěte si článek Pomůcky a potřeby pro práci s epoxidovou pryskyřicí v naší Akademii a garantujeme vám, že vyberete správně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojní leštění epoxidu
Záruka: 2 roky
? Typ povrchové úpravy: Příslušenství k povrchovým úpravám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.