EPOXID BEZ BUBLIN A S VĚTŠÍM LESKEM: VEROPAL BUBBLE OFF

Odstraňování povrchových bublin epoxidových pryskyřic může být snadné a efektivní díky odbublinkovávacímu spreji Veropal Bubble Off. Tento speciální sprej není určen pouze pro odstranění povrchových bublin, ale také pro jejich eliminaci uvnitř materiálu (pár cm do hloubky). Navíc působí mnohem dlouhodoběji a tudíž efektivněji než teplo z horkovzdušné pistole nebo plamene, a tak potlačuje vzhledové projevy smrštění (viditelné vlnky) na povrchu odlitku, což zajišťuje, že váš projekt bude vypadat perfektně.

Aplikace tohoto spreje je jednoduchá. Stačí ho nastříkat na dosud nevytvrzený povrch epoxidové pryskyřice, zejména tam, kde jsou viditelné bublinky a nepravidelnosti. Sprej aplikujte rovnoměrně ze vzdálenosti 15-20 cm, a zajistěte tak, aby všechny problematické oblasti byly ošetřeny. Pak již nechat působit. POZOR!! Na povrch s nastříkaným Veropalem Bubble Off neaplikujte horkovzdušnou pistoli nebo plamen, povrch by mohl začít hořet. Veropal Bubble Off je k dispozici v balení o objemu 230 ml, což znamená, že budete mít dostatek spreje pro vaše projekty. S tímto produktem můžete dosáhnout perfektního povrchu bez stresu z povrchových bublin.

Celkově lze říci, že Veropal Bubble Off odbublinkovávací sprej je nepostradatelným nástrojem pro všechny, kdo pracují s epoxidovými pryskyřicemi. S jeho pomocí můžete dosáhnout bezchybného povrchu, zlepšit lesk a vytvořit projekty, které budou oku lahodící. Už nikdy se nemusíte trápit povrchovými bublinami, díky tomuto inovativnímu produktu.

Zaujal vás tento článek věnovaný lití a práci s epoxidovou pryskyřicí? Pak doporučujeme prozkoumat Akademii, kde najdete inspirativních článků a návodů ještě více. Mohlo by vás zajímat například:

Mohlo by vás také zajímat: