Leštící podložka vysoký beránek na epoxid

Kód: 356
533 Kč / ks 440,50 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Leštící vlněná podložka "vysoký beránek" ze 100% jehněčí vlny s vysokým řezným výkonem velmi dobře odstraňující rýhy po broušení zrnitostí P2000. Pro leštičky s kotoučem průměru 125 mm i 150 mm vhodná pro většinu leštících prací. Rozměry podložky: 150 mm/5 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící vlněná podložka "vysoký beránek" ze 100% jehněčí vlny s vysokým řezným výkonem velmi dobře odstraňující rýhy po broušení zrnitostí P2000. Pro leštičky s kotoučem průměru 125 mm i 150 mm vhodná pro většinu leštících prací. Rozměry podložky: 150 mm/5 mm. Ve spojení s jednokrokovou leštící pastou Finixa to je perfektní volba pro finální doleštění na nejvyšší lesk. Podložka je nasákavá. Brusná a leštící pasta se do podložky vsákne a podle přítlaku na broušený povrch se žádané množství pasty uvolňuje a leští.

Díky chlupům z jehnětiny pojme dostatek vzduchu a povrch úměrně chladí. POZOR: Někdy mají vlákna tendenci se ztvrdlou pastou spojovat a vytvářet tzv. drápky, které by mohly dílo poškrábat. Je nutné po použití podložku vyprat ve vodě.

Podrobný návod, jak brousit a leštit epoxidovou pryskyřici, najdete v naší Akademii. Dozvíte se například, jak si poradit s většími plochami nebo jak přesně postupovat při ručním a strojním leštění a broušení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojní leštění epoxidu
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo finixa
 
Finixa® je vlastní značka belgické firmy Chemicar Europe (www.chemicar.eu), která nabízí kompletní řadu příslušenství pro lakování a opravy karoserií. Finixa stojí na inovaci, kvalitě a vlastním vývoji. Tyto výrobky pod značkou Finixa jsou distribuovány do více než 50 zemí. CRA, a.s. je dovozcem kompletního sortimentu výrobků Finixa, lakovacích systémů pro autoopravárenství AkzoNobel, brusiva Kovax a spotřebního materiálu, příslušenství a vybavení pro lakovny dalších významných výrobců. Společnost splňuje všechny požadované podmínky pro kvalitní systém řízení organizace a je držitelem certifikátu ISO 9001 a ISO 14001.