Kdo jsme a co děláme

Epoxio je on-line obchod českého výrobce kvalitních epoxidových pryskyřicí SYNPO, akciová společnost. Synpo už více jak 70 let zjednodušuje lidem život pomocí inovací v chemii, prací na vývoji a zdokonalování produktů, servisu a technologií zejména v oblasti polymerní chemie. Zabýváme se hlavně aplikovaným výzkumem a vlastní výrobou pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů. Velkou část naších výrobků se snažíme nabídnout i přes náš eshop Epoxio.cz. Několik posledních let se více zaměřujeme na epoxidové pryskyřice pro oblast truhlářství, výroby nábytku, umění a pro aplikaci epoxidů jako podlahových litých systémů. 

V našem eshopu se snažíme nabídnout produkt pro každou reálnou aplikaci v oblasti lití epoxidových pryskyřicí s možností různých cenových relací. Nabízené pryskyřice pod naší značkou Veropal splňují nejpřísnější kritéria a zejména řada UV PLUS se svými vlastnostmi směle řadí nejen mezi evropskou špičku, ale i mezi špičku světvou. Nabízíme pryskyřice pro velké stoly a odlitky, pro střední konferenční stolky a odkládací stolky, pro hodiny, servírovací prkénka, tácky, šperky, pro přelívání povrchů v tenkých vrstvách, pro drobné rychlé opravy, pro rychlé vrstvené obrazy, pro epoxidové obrazy a geodeart, vysokopevnostní epoxidy pro rovnání dřeva, penetrační epoxidy nebo rychlé systémy pro vylití prasklin atd. Samostatným oborem jsou stabilizační pryskyřice pro stabilizaci dřeva a porézních materiálů a dalším oborem jsou pryskyřice pro 3D podlahy nebo lité podlahy, či tixotropní systémy na epoxidové stěny. 

Kromě všech možných typů epoxidů pro různé aplikace nabízíme komplexní portfolio produktů a pomůcek pro práci s epoxidovou pryskyřicí - od různých barviv a pigmentů k ptobarvení pryskyřice, přes brusné systémy a brusivo, různé doplňky k lití epoxidové pryskyřice, formy, separátory, povrchové úpravy dřeva a epoxidu až po podnože ke stolům. Průběžně nabídku rozšiřujeme poté, co si dané produkty vlastnoručně vyzkoušíme a otestujeme, abychom za ně tzv. mohli dát ruce do ohně.

O naše zkušenosti a postřehy se znažíme dělit se svými zákazníky a nadšenci do epoxidu. Pořádáme velmi oblíbené workshopy, školení a kurzy (např. v roce 2021 jsme proškolili přes 300 lidí) na téma "Proces odlévání epoxidové pryskyřice krok za krokem" . Na Epoxio.cz pravidelně přidáváme nové články, rady, tipy, postupy a návody do naší EPOXIO AKADEMIE. Založili jsme FB skupinu Epoxy and Design, kde si nadšenci do epoxidu vzájemně radí a inspirují se svými díly, spustili jsme YouTube kanál naší Akademie, kde přidáváme některé zajímavé vysvětlující videa atd.  Hodně toho sdílíme i na naší FB stránce Epoxio, neváhejte se přidat k naší komunitě, k naší rodině.

Děkujeme Vám za návštěvu a doufáme, že se Vám Vaše dílo podaří. Neváhejte nás kontaktovat, když by byla třeba nějaká pomoc, neváhejte nás kontaktovat, i kdyby pomoc třeba nebyla. Rádi o Vás uslyšíme, podíváme se na Vaše dílo, rádi si s Vámi o epoxidové tvorbě popovídáme.

Tým Epoxio.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení