Kdo jsme a co děláme

Epoxio je on-line obchod českého výrobce kvalitních epoxidových pryskyřicí SYNPO, akciová společnost. Synpo už více jak 70 let zjednodušuje lidem život pomocí inovací v chemii, prací na vývoji a zdokonalování produktů, servisu a technologií zejména v oblasti polymerní chemie. Zabýváme se hlavně aplikovaným výzkumem a vlastní výrobou pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů. Velkou část naších výrobků se snažíme nabídnout i přes náš eshop Epoxio.cz. Několik posledních let se více zaměřujeme na epoxidové pryskyřice pro oblast truhlářství, výroby nábytku, umění a pro aplikaci epoxidů jako podlahových litých systémů. 

V našem eshopu se snažíme nabídnout produkt pro každou reálnou aplikaci v oblasti lití epoxidových pryskyřicí s možností různých cenových relací. Nabízené pryskyřice pod naší značkou Veropal splňují nejpřísnější kritéria a zejména řada UV PLUS se svými vlastnostmi směle řadí nejen mezi evropskou špičku, ale i mezi špičku světvou. Nabízíme pryskyřice pro velké stoly a odlitky, pro střední konferenční stolky a odkládací stolky, pro hodiny, servírovací prkénka, tácky, šperky, pro přelívání povrchů v tenkých vrstvách, pro drobné rychlé opravy, pro rychlé vrstvené obrazy, pro epoxidové obrazy a geodeart, vysokopevnostní epoxidy pro rovnání dřeva, penetrační epoxidy nebo rychlé systémy pro vylití prasklin atd. Samostatným oborem jsou stabilizační pryskyřice pro stabilizaci dřeva a porézních materiálů a dalším oborem jsou pryskyřice pro 3D podlahy nebo lité podlahy, či tixotropní systémy na epoxidové stěny. 

Kromě všech možných typů epoxidů pro různé aplikace nabízíme komplexní portfolio produktů a pomůcek pro práci s epoxidovou pryskyřicí - od různých barviv a pigmentů k ptobarvení pryskyřice, přes brusné systémy a brusivo, různé doplňky k lití epoxidové pryskyřice, formy, separátory, povrchové úpravy dřeva a epoxidu až po podnože ke stolům. Průběžně nabídku rozšiřujeme poté, co si dané produkty vlastnoručně vyzkoušíme a otestujeme, abychom za ně tzv. mohli dát ruce do ohně.

O naše zkušenosti a postřehy se znažíme dělit se svými zákazníky a nadšenci do epoxidu. Pořádáme velmi oblíbené workshopy, školení a kurzy (např. v roce 2021 jsme proškolili přes 300 lidí) na téma "Proces odlévání epoxidové pryskyřice krok za krokem" . Na Epoxio.cz pravidelně přidáváme nové články, rady, tipy, postupy a návody do naší EPOXIO AKADEMIE. Založili jsme FB skupinu Epoxy and Design, kde si nadšenci do epoxidu vzájemně radí a inspirují se svými díly, spustili jsme YouTube kanál naší Akademie, kde přidáváme některé zajímavé vysvětlující videa atd.  Hodně toho sdílíme i na naší FB stránce Epoxio, neváhejte se přidat k naší komunitě, k naší rodině.

Děkujeme Vám za návštěvu a doufáme, že se Vám Vaše dílo podaří. Neváhejte nás kontaktovat, když by byla třeba nějaká pomoc, neváhejte nás kontaktovat, i kdyby pomoc třeba nebyla. Rádi o Vás uslyšíme, podíváme se na Vaše dílo, rádi si s Vámi o epoxidové tvorbě popovídáme.

Tým Epoxio.