Starbond Gap Filler Thick EM-2000 vteřinové lepidlo 59 ml

Kód: P1073_V2070
379 Kč –10 %
Starbond Gap Filler EM 2000 Epoxio.cz
379 Kč –10 % 338 Kč / ks 279,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Starbond Gap Filler Thick EM-2000 je husté vteřinové lepidlo. Díky své tixotropii a vysoké viskozitě (2000 mPas) skvěle vyplňují velké praskliny, mezery a suky ve dřevě.  Dřevo penetruje do hloubky cca 0,5 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbond Gap Filler Thick EM-2000 tzv. "plnič mezer" je husté kyanoakrylátové (CA) vteřinové lepidlo. Díky své tixotropii a vysoké viskozitě (2000 mPas) skvěle vyplňují velké praskliny, mezery a suky ve dřevě.  Dřevo penetruje do hloubky cca 0,5 mm, dobře přiléhající díly lepí pevným spojem. Lepidlo efektivně skrývá nedokonalostí a vyplňuje dutiny ve dřevě. Velmi dobře jde přebrousit a vyleštit do vysokého lesku

Profesionální tip: Starbond Gap Filler Thick CA je speciálně navržen tak, aby měl delší dobu vytvrzování, která umožňuje více času na polohování pro přesné lepení. V závislosti na použitém materiálu může čas lepení přesáhnout 1 až 2 minutyVe všech těchto případech se pro urychlení času lepení doporučuje urychlovač reakce Starbond Accelerator. Jeho použitím lepidlo vytvrdne do 20 sekund, brousitelné je po 2 minutách po aplikaci. Takto rychlé vytvrzení velmi rychle uzavírá povrch a zabraňuje nadměrnému vsakování a plýtvání lepidla.

Použití

  • vyplňování velkých mezer a děr ve dřevě (ideální pro drobné opravy při broušení epoxidových odlitků stolů, prkének a jiných výrobků),
  • drobné opravy prasklin a suků při opracování (frézování, broušení..) epoxidových stolů, hodin, prkének a jiných odlitků,
  • oprava a vyplnění suků, trhlin a dutin ve dřevě,
  • výborné lepidlo pro výrobu dřevěných per (krásná povrchová vrstva),
  • soustružení dřeva a povrchová úprava rukojetí nožů zajišťuje tvrdý, průhledný a vodě odolný povrch,
  • lepení pneumatik RC modelů,
  • zajištění závitu šroubových spojů,
  • rychlé opravy v domácnosti,
  • výroba a opravy šperků.

Lepené substráty: kov, dřevo, guma, lamináty, kompozity, keramika, kůže, šperky, uhlíková vlákna, kameny, většina plastů.

Balení: 59 ml.

 

Vybíráte vteřinové lepidlo Starbond poprvé? Přečtěte si článek Jak vybrat správné opravné vteřinové lepidlo v naší Akademii a garantujeme vám, že nesáhnete vedle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Doba vytvrzení: 60-180 s
Balení: 59 ml
Barva: Čirá, průhledná
Hustota: hustá
Penetrační schopnost: 0,25-0,5mm
Viskozita: 2000 cPs
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RB Avatar autora | 16.2.2023
Vždy spokojený.
5
MM Avatar autora | 23.8.2022
Použití jsem plánoval na vyplnění prasklin při soustružení misek. Zdá se, že produkt splňuje to co jsem od něj očekával.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.