PENETRACE

Nejprodávanější

Veropal PEN 10 epoxidová penetrace na dřevo
Veropal PEN 10 epoxidová penetrace na dřevo
Skladem (2 ks)
Kód: P4719_V6066
 
413 Kč / ks
(341,32 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Veropal PEN 10 epoxidová penetrace na dřevo
341,32 Kč bez DPH
413 Kč / ks

Veropal PEN 10 je rychlá epoxidová penetrace vhodná k uzavření pórů dřeva a eliminaci bublinek při odlévání z epoxidové pryskyřice. Míchací poměr 100:35, vytvrzení do...

Kód: P4719_V6066

Pro správný výsledek odlití epoxidové licí pryskyřice v kombinaci se dřevem a jinými nasákavými materiály (beton, keramika) je nutné použít penetrační epoxidovou pryskyřici. Penetrace uzavře dřevo nebo jiné porézní materiály a tím se z nich nebude v průběhu vytvrzování odévací pryskyřice uvolňovat vzduch ve formě bublinek. Tyto bublinky by mohly dílo znehodnotit. Veropal PEN 10 je rychlá epoxidová pryskyřice vytvrzující v tenké vrstvě během 4-5 hodin, která porézní materiály uzavírá rychle a spolehlivě. Veropal WSB E-LV je extra řídká pryskyřice, která proniká hluboko do dřeva a uzavírá ho. Používá se zejména pro penetraci řídkých dřev, zpráchnivělých částí dřeva a kůry, kterou WSB E-LV výborně prosycuje a vytváří zároveň pevný adhezní můstek mezi kůrou a dřevem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení