Výhody pro registrované zákazníky Epoxio.cz

Děkujeme za Váš zájem o registraci v Epoxio.cz - eshopu, kde najdete vše potřebné pro práci s epoxidovou pryskyřicí.

Co pro Vás máme nachystáno?

Jako registrovaný zákazník u nás získáváte řadu výhod. Například informace o novinkách nejen v sortimentu, ale i rad a nápadů z naší Akademie, slevy na vaše objednávky podle dosaženého nákupu a užitečné funkce pro registrované, jako je třeba ohlídání naskladnění vašeho oblíbeného produktu.

1Nakupujte levněji. Vaše pravidelné nákupy odměníme slevou vaší objednávky. Po dosažení nákupu, v objemu uvedeném níže, získáváte uvedenou slevu. 

Při dosažení objednávek v hodnotě 10 000 Kč  -5%
Při dosažení objednávek v hodnotě 20 000 Kč  -7%
Při dosažení objednávek v hodnotě 40 000 Kč  -10%

 

2Nakupte více, zaplaťte méně. Na produktech, které se zpravidla objednávají ve větších počtech, můžete uplatnit množstevní slevu. Slevy se sčítají do vašeho limitu dosažené slevy.

3Odebírejte informace o nových produktech. Každý týden zařazujeme nový sortiment a budeme vás rádi informovat. Je však potřeba vašeho souhlasu se zasíláním newslleteru. Pokud tuto volbu nemáte aktivní, zapněte se ji po přihlášení ve svém účtu / Osobní údaje.

4Odebírejte tipy, rady a návody. V nových příspěvcích naší Akademie se dozvíte řadu užitečných informací a nových trendech v odlévání.

5Mějte přehled o svých objednávkách. Ve svém účtu najdete všechny své objednávky a doklady ke stažení.

6Zúčastněte se diskusí a hodnocení produktu. Podělte se o své zkušenostmi, nebo se zeptejte na to co vás zajímá.

7Nechte si ohlídat svůj oblíbený produkt při jeho vyprodání. Sytém vás automaticky upozorní, že Váš oblíbený produkt jsme znovu naskladnili.

Děkujeme, že u nás nakupujete, tým Epoxio.