Akrylátové stabilizační pryskyřice

Nejprodávanější

Veropal WSB A
 
od 585 Kč / ks
(od 483,47 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Veropal WSB A
od 483,47 Kč bez DPH
od 585 Kč / ks

VEROPAL WSB A je nízkoviskózní jednosložková akrylátová stabilizační pryskyřice pro stabilizaci tvrdých, kompaktních, méně pórovitých materiálů a dřeva s mikro prasklinami.

Kód: 1874/1KG

Akrylátová stabilizační pryskyřice  se používají na dřeva kompaktnější a tvrdší, pouze s mikroprasklinami. Kvalitním představitelem akrylátové pryskyřice pro stabilizaci dřeva je Veropal WSB A (WSB = wood stabilisation; A = akrylát). Její výhodou je to, že je jednosložková a že se dá po aktivaci při správném skladování v chladu (nejlépe v lednici) používat opakovaně. To znamená, že zbytek po stabilizaci nalít zpět do nějaké nádoby, uzavřít a skladovat v lednici. Po čase např. po 2 měsících lze touto pryskyřici zase stabilizovat nějaké jiné dřevo. Nevýhodou je, že k polymeraci potřebují akryláty vyšší teplotu (85-95°C), proto se nastabilizované dřevo zabalí do alobalu a vloží se na 2 hodiny do pícky nebo sušárny na požadovanou teplotu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení