Leštící podložka oranžová 80 x 25 mm na epoxid

Kód: 351
119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Leštící oranžová pěnová podložka s pevnější otevřenou strukturou pro efektivní ruční leštění nebo malé leštičky průměru 75-80 mm. Rozměry 80 x 20 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící oranžová pěnová podložka s pevnější otevřenou strukturou pro efektivní ruční leštění nebo malé leštičky průměru 75-80 mm. Rozměry 80 x 20 mm. Ve spojení s jednokrokovou leštící pastou Finixa to je perfektní volba pro finální doleštění na nejvyšší lesk. Podložka je nasákavá. Brusná a leštící pasta se do podložky vsákne a podle přítlaku na broušený povrch se žádané množství pasty uvolňuje a leští.

Alternativně lze použít ve spojení s brusnou pastou Finixa ještě beránek, ale ten je účinnější – umožní sice rychlejší doleštění, ale je hodně citlivý na provozní podmínky, zejména na otáčky. Pokud se přesáhne počet otáček přes 700/minutu, může dojít k sesychání a následnému poškrábání leštěného povrchu. Proto je většinou lepší volbou molitanový kotouček. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční broušení a leštění epoxidu a dřeva
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.