Doprava ZDARMA na objednávky v hodnotě od 5000Kč v ČR a od 350€ na Slovensku

Synpo vteřinová lepidla

Vteřinová lepidla Veropal Ultrafix se v epoxidovém odlévání využívají jako neocenitelný nástroj pro rychlé a efektivní opravy dřeva a epoxidu, zejména po jejich opracování. Tato lepidla se osvědčila jako výborné řešení pro vyplňování drobných i větších prasklin či suků ve dřevě, což závisí na viskozitě konkrétního lepidla. Díky své rychlé reakční době a vysoké pevnosti jsou ideální pro okamžité opravy, kdy je nutné rychle obnovit integritu materiálu.

Lepidla Veropal Ultrafix navíc poskytují tvrdou a lesklou povrchovou úpravu, což je obzvláště užitečné při výrobě a finišování drobných dřevěných předmětů, jako jsou například dřevěná psací pera nebo dekorativní vázičky. Tato lepidla se vyznačují vynikajícími průmyslovými parametry, které zahrnují:

  1. Rychlost a efektivita: Díky okamžitému vytvrzení umožňují rychlé opravy a úpravy, čímž se zkracuje celkový čas potřebný na výrobu a opravy produktů.
  2. Vysoká pevnost: Po vytvrzení nabízí lepidla Veropal Ultrafix vynikající pevnost spoje, což zaručuje dlouhodobou stabilitu a odolnost opravovaných míst.
  3. Estetická kvalita: Konečná úprava s těmito lepidly je nejen pevná, ale také vizuálně atraktivní. Povrch je hladký a lesklý, což přidává estetickou hodnotu výslednému produktu.
  4. Univerzálnost použití: Díky různým dostupným viskozitám mohou být tato lepidla použita jak pro drobné opravy, tak i pro vyplňování větších defektů ve dřevě a epoxidu, což z nich činí velmi univerzální nástroj v dílně.

Díky těmto vynikajícím vlastnostem se vteřinová lepidla Veropal Ultrafix stala nezbytným pomocníkem v řadě průmyslových i řemeslných aplikací, kde je kladen důraz na rychlost, pevnost a estetickou kvalitu výsledného výrobku.

Nejprodávanější

 
83 Kč
(68,60 Kč bez DPH)
 
249,01 Kč
(205,79 Kč bez DPH)
 
249,01 Kč
(205,79 Kč bez DPH)
Seřadit dle

Řazení produktů

9 položek celkem
Zobrazit filtry

Cena

83793
183793

Značky

TYP LEPIDLA

VTEŘINOVÁ LEPIDLA DLE HUSTOTY

Položek k zobrazení: 9

Výpis produktů

HVP PROFI GEL 20g
205,79 Kč bez DPH
249,01 Kč / ks

HVP PROFI CA GEL je vysoce výkonné gelové vteřinové lepidlo. Nekape, nestéká a umožňuje přesné lepení široké škály materiálů s rychlou a spolehlivou pevností.

12283
HVP PROFI Super střední 20g
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks

HVP PROFI CA SUPER je speciálně vyvinuté vteřinové lepidlo střední viskozity s vysokou pevností a odolností vůči vlhkosti. Bez zápachu, nebělá a rychle spojuje i náročné materiály.

12284
HVP PROFI Universal 50g
205,79 Kč bez DPH
249,01 Kč / ks

Rychleschnoucí CA kyanoakrylátové lepidlo pro kovy, plasty, dřevo i sklo. Vysoká pevnost, odolnost proti vodě, olejům, UV i teplotám – spolehlivý spoj.

12282
Veropal Ultrafix CA-A - aktivátor vteřinových lepidel
Vyrobeno námi v ČR
141,32 Kč bez DPH
171 Kč / ks

VEROPAL ULTRAFIX CA-A je aktivátor nové generace, který čistí, odmašťuje a urychluje vytvrzení vteřinových lepidel, umožňuje lepení i za sucha a chladu a zkracuje čas fixace.  

A-CA10.D200
Marcela Provazníková
“Skvělá zkušenost – přístup pánů z epoxio.cz fakt oceňuju. Pomohli s výběrem, poradili s postupem a výsledek stojí za to. Takhle má vypadat profi podpora!”
Veropal Ultrafix CA-P - primer vteřinových lepidel
Vyrobeno námi v ČR
654,55 Kč bez DPH
792,01 Kč / ks

VEROPAL ULTRAFIX CA-P je primer pro kyanoakrylátová lepidla Ultrafix, zvyšuje adhezi na nepolárních plastech (PP, PE, silikon, Teflon) zvýšením povrchové energie.  

P-CA/D200
VEROPAL ultrafix gel
Vyrobeno námi v ČR
197,52 Kč bez DPH
239 Kč / ks

VEROPAL ULTRAFIX GEL je extrémně silné vteřinové lepidlo určené pro náročné aplikace vyžadující pevnost a odolnost. Skvěle se hodí pro práci na obtížně dosažitelných místech např. nad hlavou nebo na svislých plochách.  

800G54/20G
VEROPAL ULTRAFIX MEDIUM - středně husté vteřinové lepidlo
Vyrobeno námi v ČR
od 138,84 Kč bez DPH
od 168 Kč / ks


✅ Spojí dřevo, kov, sklo i plast.
✅ Okamžitá fixace bez zbytečného čekání.
✅ Odolný proti vlhkosti i do náročných podmínek.
✅ Spoj zůstává nenápadný a čistý.
✅ Víčko s hrotem zabrání vysychání lepidla.    

+ další
800G01/20G
Veropal Ultrafix Thick - husté vteřinové lepidlo
Vyrobeno námi v ČR
od 138,84 Kč bez DPH
od 168 Kč / ks

Veropal ULTRAFIX THICK je vysoko viskozní, výkonné lepidlo na bázi ethylkyanokrylátu, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti vlhkosti. Je vhodné pro širokou škálu aplikací.  

+ další
40G31/20G
Veropal Ultrafix Thin - řídké vteřinové lepidlo
Vyrobeno námi v ČR
od 138,84 Kč bez DPH
od 168 Kč / ks

Veropal ULTRAFIX THIN je nízko viskózní, vysoce výkonné ethylcyanacrylatové lepidlo s vysokou pevností a odolností vůči vlhkosti, určené pro průmyslové i hobby aplikace.  

+ další
400G62/20G

Ovládací prvky výpisu

9 položek celkem

Hodnocení obchodu

5,0 1109 hodnocení

Martin Socha | 01.11.2025
Super
Václav Kaňka | 17.11.2025
Ano spokojen, super
PETRA URBANÍKOVÁ | 27.11.2025
Perfektní,v pondělí objednáno,v úterý dodáno. Ceny super.
Gabriel Klema | 16.11.2025
Super produkt
Kamil Krsek | 01.12.2025
Doporučuji 5 z 5
Martin Lukáš | 26.10.2025
Velice spokojen.
František Hronek | 17.11.2025
Velmi spokojen. Prodejce mi poradil dobrý produkt, který přesně odpovíbá mým požadavkům. Vzorný přístup a rychlé odbavení objednávky proběhlo bez chyby a tak se příště urřitě znovu obrátím.
Alena Kluková | 08.11.2025
Ještě jsem nevyzkoušela.
Josef Plot | 16.11.2025
Super a hlaně ochota
Milan Fendrich | 01.12.2025
Spokojen. Až překvapivě rychlé dodání!