Veropal Ultrafix CA-A - aktivátor vteřinových lepidel

Kód: A-CA10.D200
171 Kč / ks 141,32 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

VEROPAL ULTRAFIX CA-A je aktivátor nové generace, který čistí, odmašťuje a urychluje vytvrzení vteřinových lepidel, umožňuje lepení i za sucha a chladu a zkracuje čas fixace.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VEROPAL ULTRAFIX CA-A je speciální druh aktivátoru nové generace, který lepené povrchy čistí, odmašťuje a urychluje vytvrzení vteřinových lepidel. Umožňuje lepení vteřinovými lepidly i za neoptimálních pracovních podmínek jako suchý vzduch a chladnější prostředí. V neposlední řadě výrazně zkracuje čas fixace u větších vrstev lepidla a zamezuje nežádoucímu stékání lepidla.

Vlastnosti:

  • barva - transparentní
  • viskozita - 1-2mPas
  • hustota - 0,8 g/cm3
  • bod vzplanutí - 0 °C

Aplikace:

Doporučená teplota při zpracování je od 5 do 18 °C. Dózu před upotřebením krátce protřepejte. VEROPAL ULTRAFIX CA-A lze aplikovat dvěma způsoby. Před použitím na citlivých materiálech ověřte vhodnost aktivátoru, tak aby nedošlo k optickým vadám lepených dílů.

Před lepením: Nastříkejte/natřete štětečkem na lepenou plochu jednoho z lepených materiálů a nechte odvětrat. Vteřinové lepidlo naneste pouze na lepenou plochu, která není aktivátorem předem ošetřena. Poté díly rychle spojte a nechte lepidlo vytvrdit.

Po lepení: Po ustavení a slepení aplikujte aktivátor nástřikem na všechny spáry již slepeného dílu pro urychlení času fixace, či zamezení nežádoucího stékání lepidla. Nástřik provádějte vždy z větší vzdálenosti (cca 30 cm), tak aby bylo zamezeno znečištění lepených dílů nevytvrzeným lepidlem vlivem tlaku nástřiku.

Před sériovým použitím proveďte dostatečné množství interních testů a pokusů k ověření vhodnosti výrobku pro zamýšlenou aplikaci.

Balení: 200ml sprej

Skladování: Při teplotě 5-18 °C v suchu na tmavém místě je skladovací doba v neotevřeném originálním obalu 12 měsíců.

Při nedodržení uvedených skladovacích podmínek, se výrazně zkracuje uvedená doba skladovatelnosti a může vést až k trvalému znehodnocení výrobku. Taktéž dochází k postupnému snížení funkčních vlastností výrobku.

Bezpečnostní údaje: Nebezpečná směs. Detaily naleznete v bezpečnostním listu.

 

Návod na to, jak postupovat při opravě dřeva nebo epoxidu najdete v článku Odlévání epoxidové pryskyřice krok za krokem v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Synpo vteřinová lepidla
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg
Hustota při 23°C: 0,8 g/cm3
Barva: Čirá, průhledná
Bod vzplanutí: 0°C
Viskozita: 1-2mPas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: