CHS EPODUR STONE UV – epoxid pro kamenný koberec

Kód: 7996
4 499 Kč / sada 3 718,18 Kč bez DPH 374,92 Kč / 1 m2
Nyní ve výrobě
Můžeme doručit do:
2.7.2024

CHS EPODUR STONE UV je epoxidová pryskyřices vyšší odolností vůči UV záření na kamenné koberce, pro revitalizaci a obnovu starých povrchů a pro prodloužení životnosti betonových konstrukcí.

Sada o hmotnosti 14,3 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHS EPODUR STONE UV je epoxidová pryskyřice zejména na kamenné koberce s vyšší odolností vůči UV záření, což zajišťuje dlouhotrvající krásu. Pro interiér i exteriér. Slouží jako:

  • kvalitní pojivo pro kamenný koberec,
  • revitalizační nátěr pro obnovu starých povrchů,
  • pryskyřice pro prodloužení životnosti betonových konstrukcí s projevy degradace.

Sada o hmotnosti 14,3 kg zajišťuje dostatečné množství pro cca 250 kg kameniva pokrývající plochu plochu přibližně 12 m2 při tloušťce kolem 1,3 cm.

Spotřeba materiálu závisí na vlastnostech podkladového povrchu a velikosti použitých kamínků. Většinou se aplikuje vrstva cca 1,3-1,5 cm při velikosti kameniva 4-8 mm.

Doba zpracovatelnosti – celkem 50 minut při 23 °C.
Samotná směs CHS-EPODUR STONE UV složka A + B je zpracovatelná zhruba do 30 minut při 23 °C. Při teplotách nad 23 °C dochází ke zkrácení doby zpracovatelnosti. Zpracovávejte najednou pouze takové množství směsi, které jste schopni aplikovat během výše uvedené doby.

Odlouply se vám někde kamínky z kamenného koberce a nevíte, jaké lepidlo použít pro opravu? Lepidel máme v nabídce mnoho a může být těžké se v nich zorientovat. Přečtěte si návod, jak vybrat správné vteřinové lepidlo Starbond v naší Akademii. Zjistíte, který produkt je pro kamenné koberce nejvhodnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: KAMENNÝ KOBEREC
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: