Veropal UV PLUS 100

Cena: 899.00 Kč Původní cena:

Veropal UV PLUS 100 je čirá epoxidová pryskyřice určená především na odlévání velkých ploch. Je UV stabilní a má i certifikát o styku s potravinami. Pro vylévání velkých objemů jsme vyladili i její parametry - dobu zpracovatelnosti, maximální šířku lití, maximální objem míchání. Pryskyřice je dodávána s tvrdidlem.

  • 1.4 kg (899.00 Kč)
  • 7 kg (4 199.00 Kč)
  • 14,0 kg (8 140.00 Kč)

Skladem 9831 ks

Při nákupu nad 5 000.00 Kč doprava zdarma.

Masivní tloušťka lití

Můžete na jedno lití lít do tloušťky 10 cm,  což se hodí především při vylévání masivních stolů a velkých odlitků. Zároveň její doba zpracovatelnosti je dlouhá, proto se s ní i dobře pracuje. Díky delší době vytvrzení (3-5 dní podle teploty okolí) umožňuje zamíchaným bublinkám samovolně uniknout na povch a zmizet.

Veropal UV PLUS 100 silná vrstva na travertinovém stole

Veropal UV PLUS 100 a velké hodiny z epoxidu

Dlouhá doba zpracovátelnosti

Nebojte se, že pryskyřici nestihnete zpracovat, protože nebudete mít dostatek času. Dobu zpracovatelnosti u Veropalu UV PLUS 100 jsme nastavili tak, že po smíchání obou složek máte v závislosti na teplotě přes 3 hodiny na Vaši práci.


Míchání velkých objemů téměř bez starostí

Pryskyřici Veropal UV PLUS 100 můžete pomalu míchat až v 50 litrovém objemu bez jakéhýchkoliv starostí, že pryskyřice spustí nežádoucí exotermickou reakci.

Míchání pryskyřice Veropal UV PLUS 100

Veropal UV PLUS 100 s certifikátem pro styk s potravinami

S certifikátem o styku s potravinami

Získali jsme od Státního Zdravotního úřadu certifikát o styku s potravinami, díky čemuž se nemusíte bát použít epoxidovou pryskyřici Veropal UV PLUS 100 na výrobu jídelního stolu či servírovacího prkénka. 


S ohledem na životní prostředí

Při vývoji pryskyřice pro nás bylo důležité, aby co nejméně zatěžovala životní prostředí. Proto epoxid vyrábíme šetrně k životnímu prostředí.

Veropal ekologie

Epoxio vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Na vývoji a výrobě pracovali vědci a pracovníci z pardubického Synpa.

Fotky od našich zákazníků

- vyrobeno pryskyřicí Veropal -


Zkuste také vytvořit něco unikátního

-- články, které Vám poradí jak na to --

výroba stolu z epoxidové pryskyřice krok za krokem

Výroba stolu z epoxidové pryskyřice krok za krokem

Podrobný návod pro truhláře i kutily pro odlévání stolu ze dřeva a epoxidové pryskyřice. Proces je popsaný krok za krokem s detailními podrobnostmi, radami, tipy, návody s důrazem na správnost a co největší praktičnost při práci a s ohledem na vybavení běžné kutilské dílny.

Jak odlévat pryskyřici bez bublinek

Jak odlévat pryskyřici bez bublinek

Bezpečná práce s epoxidovou pryskyřicí

Bezpečná práce s epoxidovou pryskyřicí

Epoxidy jsou chemické látky a práce s nimi vyžaduje určité bezpečnostní zásady. Jako podporu uživatelům zde uvádíme řadu obecných pokynů a zásad pro bezpečnou práci a nakládání se systémy epoxidových pryskyřic.

Jak brousit a leštit epoxidovou pryskyřici

Jak brousit a leštit epoxidovou pryskyřici

Recenze od profesioniálů

„Dlouhodobě využíváme tento produkt k výrobě nábytku, zejména jídelních stolů. Velkou předností je chemická nezávadnost při styku s potravinami, UV stabilita a velmi dobré mechanické vlastnosti. Dále pak možnost vylévání velkého objemu pryskyřice najednou. Celkově jsme s epoxio.cz (Synpo) velmi spokojeni, ať už se jedná o rychlé dodávky zboží nebo velmi dobré technické poradenství.“

Tomáš Gajdoš
www.foorniture.cz

„Veropal 100 používám už přes rok, kdy jsem s epoxidem začínala a byl třetí značkou v řadě, kterou jsem zkusila a už jsme u něj i zůstala a vím proč :-). Bonusem ke skvělému epoxidu, je zároveň i dokonalý přístup lidí ve firmě. Vřele doporučuji.“

Lucie Fajčíková
www.flwood.cz

„Pokud chce někdo vyrábět větší výrobky z epoxidové pryskyřice, určitě doporučuji obrátit se na Epoxio a jejich Veropal UV PLUS 100. Jedná se o pryskyřici velmi vysoké kvality a za rozumnou cenu. Dalším plusem je profesionální zákaznický servis, který má výborný přehled v daném odvětví a není problém s nimi cokoliv prokonzultovat.“

Jan Pakandl
www.panbobru.cz

Kolik spotřebuji pryskyřice?

Parametry

Použití Stoly, dveře, postele, velké odlitky
UV Stabilita

Ano

Bez zápachu Ano
Nízké smrštění a exoterm Ano
Maximální objem lití 50 litrů
Maximální šíře lití 10 cm
Mísící poměr 100:40
Výsledná tvrdost 75D
Doba zpracovatelnosti Až 3 hodiny
Doba vytvrzování 3 až 5 dní
Vzhled po vytvrzení

Křištálově čistá připomínající sklo

Aplikační list Klikněte sem pro stažení