Veropal ART 430

Cena: 980.00 Kč Původní cena:

Veropal Art 430 je vysoce lesklá, křišťálově čirá epoxidová pryskyřice na míru vyvinutá pro lití tenkých povrchových vrstvev, vytváření epoxidových obrazů, geode art, zalévání drobných předmětů, pro zalévání fotografií, malovaných obrazů atd. Pryskyřice je velmi hustá a barvy při tvorbě se proto neslévají dohromady a proto je ceněna umělci. Míchací poměr 100:30 a doba vytvrzení 1-2 dny. Pryskyřice je dodávána s tvrdidlem.

  • 1.3 kg (980.00 Kč)
  • 6.5 kg (4 599.00 Kč)
  • 13 kg (8 651.00 Kč)

Skladem 9774 ks

Při nákupu nad 5 000.00 Kč doprava zdarma.

Parametry

Použití Geode, umění, obrazy, tenké vrstvy, zalévání drobných předmětů...
UV stabilita Ano
Bez zápachu Ano
Maximální objem lití 1 litr
Maximální tloušťka lité vrstvy 2 cm
Mísící poměr 100:30
Výsledná tvrdost 75D
Doba zpracovatelnosti 1 hodina
Doba vytvrzení

nejméně 48 hodin

Vhodné povrchy

plátno, dřevo, MDF, sklo, plexisklo, keramika, kov

Viskozita po smísení 1500 - 3000 mPa.s
Aplikační list Pro stažení klikněte sem

Veropal ART s efektem buněk

Zanechá i ty nejdetailnější vzory

Veropal ART 430 byla speciálně vyvynuta na vytváření nějvětších detailů bez jejich ztráty před vytvrzením. I proto má tato pryskyřice několikanásobně hustší konzistenci než ostatní licí pryskyřice z naší nabídky.


Nezažloutne ani po letech

VEROPAL ART je chemicky navržena tak, aby měla co největší stabilitu, čirost a největší ochranu proti žloutnutí v čase, zároveň aby byla odolná, lesklá a tvrdá. Přidanou hodnotou pryskyřice je zvýšení atraktivity a hodnoty každého předmětu, na kterém je použita. Veropal Art je jednoduše použitelná a uživatelsky přívětivá, nehořlavá, netoxická (pokud se používá podle pokynů).

umělecká pryskyřice Veropal ART 430 obraz

Veropal Art obraz moře

Rychlé vytvrzení

Vaše umělecké dílo bude vytvrzené už za 1 - 2 dny po vylévání a je jisté, že tato pryskyřice je zvýší atraktivitu a hodnotu každého předmětu, na kterém je použita. 


S ohledem na životní prostředí

Při vývoji pryskyřice pro nás bylo důležité, aby co nejméně zatěžovala životní prostředí. Proto epoxid vyrábíme z ekologické pryskyřice. Zároveň je Veropal Art jednoduše použitelná a uživatelsky přívětivá, nehořlavá, netoxická (pokud se používá podle pokynů), bez rozpouštědel a neodpařuje se.

Veropal Art buňky na obraze

Vyrobeno v České republice

Na vývoji a výrobě pracovali vědci a pracovníci z pardubického Synpa.

Fotky od našich zákazníků

– vyrobeno naší prysykyřicí –


Zkuste vytvořit něco unikátního

– články, které Vám poradí jak na to –

Vytváření efektu Petriho misky v pryskyřici Veropal ART 430

Vytváření efektu Petriho misky v pryskyřici Veropal ART 430

Krátký a podrobný návod na výrobu zajímavého efektu Petriho misky za použití epoxidové pryskyřice Veropal ART 430 a alkoholových pigmentů.

30 rad začátečníkům s epoxidovou pryskyřicí

30 rad začátečníkům s epoxidovou pryskyřicí

Chcete si vyzkoušet práci s epoxidovou pryskyřicí? Nejdříve si přečtěte soubor 30 rad začátečníkům v práci s epoxidy, jsou to důležité základní informace, na kterých se dá stavět v získávání dalších zkušeností.

Bezpečná práce s epoxidovou pryskyřicí

Bezpečná práce s epoxidovou pryskyřicí

Epoxidy jsou chemické látky a práce s nimi vyžaduje určité bezpečnostní zásady. Jako podporu uživatelům zde uvádíme řadu obecných pokynů a zásad pro bezpečnou práci a nakládání se systémy epoxidových pryskyřic.

Lití stolku očima začátečníka

Lití stolku očima začátečníka

Jak začátečník vidí odlévání jednoduchého epoxidového stolku? Návod na odlévání stylového uměleckého epoxidového stolku očima začátečníka.

Recenze od profesionálů

„S art epoxidem pracuji chvíli, protože jsem potřebovala udělat něco trochu jinak, než jsme dělala do teď. Každopádně už u prvního výrobku a práce s Veropalem ART 430, jsem přesně věděla, že jej budu používat častěji, než jsem měla v plánu. Na tvoření efektů je dokonalý a skvěle se s ním pracuje.“

Lucie Fajčíková
www.flwood.cz