Veropal WSB PR ORANŽOVÝ – barvivo pro stabilizaci dřeva

Kód: 1846
145 Kč / ks 119,83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

VEROPAL WSB PR ORANŽOVÝ je velmi koncentrované oranžové barvivo pro barvení epoxidové i akrylátové stabilizační pryskyřice při stabilizaci dřeva či jiných porézních materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VEROPAL WSB PR ORANŽOVÝ je velmi koncentrované oranžové barvivo pro barvení epoxidové i akrylátové stabilizační pryskyřice při stabilizaci dřeva či jiných porézních materiálů. Může se použít i na odlévání z epoxidové pryskyřice za vytvoření barevného průhledného efektu. Oproti Veropalu PR je Veropal WSB PR asi 5x koncentrovanější.

REGULACE SYTOSTI BARVY

Intenzita zabarvení se reguluje množstvím přidaného roztoku do pryskyřice. Barvivo barví silně a díky malým molekulám se dostává společně se stabilizační pryskyřicí do pórů dřeva či jiného stabilizovaného materiálu a probarvuje ho.  Max. dávkování 1-2 % objemová do pryskyřice.

BALENÍ: 30 ml 

Více informací o typech barviv a pigmentů se dozvíte v článku Pigmenty a barviva pro lití epoxidové pryskyřice v naší Akademii. Dozvíte se o kladech i záporech jednotlivých typů nebo jak docílit požadovaného barevného efektu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barviva pro stabilizační pryskyřice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Balení: 30ml
Barva: Oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.