Veropal Bubble Off odbublinkovávací sprej 230 ml

Kód: 323
255 Kč / ks 210,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Veropal Bubble Off je speciální sprej na eliminaci bublinek v epoxidové pryskyřici nejen na povrchu, ale i uvnitř. Zároveň velmi potlačuje vzhledové projevy smrštění na povrchu odlitku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veropal Bubble Off je speciální sprej na eliminaci bublinek v epoxidové pryskyřici nejen na povrchu, ale i uvnitř. Zároveň velmi potlačuje vzhledové projevy smrštění na povrchu odlitku.

Výhody:

  • eliminuje bublinky v odlévaných epoxidových pryskyřicích,
  • zlepšuje hladkost povrchu odlitku,
  • zvyšuje lesk povrchu odlitku.

 Aplikace:

  • nastříkává se ihned po aplikaci na dosud nevytvrzený povrch v přítomnosti velkého počtu bublin a nepravidelností, jakož i při špatném zarovnání kompozice. Nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 15-20 cm. Nenechávejte neošetřené oblasti.

Balení:

  • sprej 230 ml.

Bezpečnostní údaje:

  • Sprej je pod tlakem! Nestříkejte do blízkosti otevřeného ohně a horkých předmětů! Hořlavé! Po použití neotevírejte ani nespalujte obal! Vyvarujte se statické elektřiny. Při práci s tímto produktem je třeba zajistit dobrou ventilaci a použít ochranné rukavice a brýle. Podrobné údaje týkající se bezpečného zacházení a ochrany zdraví jsou uvedeny v bezpečnostním listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K LITÍ EPOXIDOVÉ PRYSKYŘICE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 230 ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 4.6.2023
Je to super. Po nastříkání na výrobky bublinky zmizely. Jedině co mi vadí, že i ve velmi dobře větrané místnosti , je sprej stále cítit. A to i když jsem ho stříkala přímo u otevřeného okna.
5
KJ Avatar autora | 17.6.2022
Perfektní produkt, nastříkla jsem na epoxid a bublinky byly pryč. Doporučuju.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.