Úrovně věrnostního programu

– lepší cena pro věrné zákazníky 

Bronze

Dosáhnout úrovně Bronze můžete jakmile se zaregistrujete do věrnostního programu a Vaše útrata dosáhne alespoň 10 000 Kč za uplynulých 365 dní. Slevový kód lze využívat  opakovaně 1 rok
od registrace.

 5 % sleva na celý nákup

Silver

Dosáhnout úrovně Silver můžete jakmile se zaregistrujete do věrnostního programu a Vaše útrata dosáhne alespoň 20 000 Kč za uplynulých 365 dní. Slevový kód lze využívat opakovaně 1 rok od registrace.

 7 % sleva na celý nákup

Gold

Dosáhnout úrovně Gold můžete jakmile se zaregistrujete do věrnostního programu a Vaše útrata dosáhne alespoň 40 000 Kč za uplynulých 365 dní. Slevový kód lze využívat  opakovaně 1 rok od registrace.

 10 % sleva sleva na celý nákup

Registrace do věrnostního programu

Do věrnostního programu se prosím registrujte pouze v případě, že jste u nás za posledních 365 dní utratili nejméně 10 000 Kč. My Vám částky objednávek za uplynulých 365 dní sečteme a podle úrovně věrnostního programu obdržíte slevu. Objednávky musí být objednány na stejná jména. Sleva na 365 dní bude platit od data registrace.


  • Ano
  • Ne

Po odeslání registrace od nás max. do 2 pracovních dnů získáte e-mail s unikátním slevovým kódem. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje můžeme použivat k marketingovým účelům. Osobní údaje neposkytujeme třetím stranám.