Workshop ,,Učíme se vylévat stůl z pryskyřice" - poukaz

Dovednost je ten nejlepší dárek

I my souhlasíme s příslovím ,,Dej člověku rybu a nasytíš jej jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život.". Proto jsme připravili speciální poukaz na kurz práce s pryskyřicí.


Co se bude možné naučit?

Kurz shrnuje celý proces lití epoxidové pryskyřice. Absolvent kurzu by tak měl být schopný vyrobit stůl z epoxidové pryskyřice, servírovací prkénko či vytvořit těžítko. 

Téma: Celý proces výroby epoxidového stolu.

Jak by to mělo proběhnout? – Po prezenci a ranní kávě či čaji začneme krátkou prezentací Synpa (maximálně do 15 minut, jen abyste měli představu, kdo jsme). Poté již začneme procházet celý proces problematiky lití (stolku, prkénka atd)….od úplného začátku při výběru dřeva, přes celý proces včetně volby vhodné pryskyřice, pigmentace, míchání, lití, odformování, opracování, broušení, leštění až po povrchové úpravy a ochranu desky stolku…Forma této akce je zvolena tak, že za současného výkladu teorie se vždy zastavíme u jednotlivých kroků, ukážeme si tento krok v praxi (někdy i s ukázkami nepovedených věcí), jednotlivé úkony bude dělat vždy někdo z vás. Řekneme si u toho, na co si dát pozor + některé vychytávky, které usnadňují práci. Určitě zde vyrobíme formu a odlijeme do ní prkýnko (pro příští workshop). Bude připraveno už i vytvrzené a ofrézované prkýnko na prezentaci broušení a leštění (kdo bude chtít, bude si moc fyzicky vyzkoušet) + finální úprava. Jediné, co nebudeme dělat prakticky, je frézování. Očekáváme také spoustu dotazů, které budou zodpovídány přímo za pochodu.


Kdy a kde se budou kurzy konat? 

Uspořádáme kurzy v průběhu celého roku 2021. Hned po vypsání si budete moci vybrat, který z termínů se Vám hodí. Už teď víme, že se kurzy budou konat v pracovní dny, a to v Pardubickém Synpu. V případě, že Vám nebude ani jeden z vypsaných termínů vyhovovat (když nám to dáte vědět už při volbě termínů), tak Vám peníze za poukaz vrátíme.


Poukaz dodáváme v elektronické podobě - bude Vám zaslán do e-mailu. V případě, že kupujete pouze poukaz, tak zvolte platbu kartou nebo platbu převodem s osobním odběrem.

Do poznámky prosím uveďte jméno účastníka, na kterého bude poukaz vystaven.

Poukaz na kurz lití epoxidové pryskyřice

Poukaz na kurz lití epoxidové pryskyřice

Skvělý dárek pod stromeček!

Cena: 649.00 Kč