Workshop ,,Učíme se vylévat stůl z pryskyřice" - poukaz

Dovednost je ten nejlepší dárek

I my souhlasíme s příslovím ,,Dej člověku rybu a nasytíš jej jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život.". Proto jsme připravili speciální poukaz na kurz práce s pryskyřicí.

Co se bude možné naučit?

Kurz shrnuje celý proces lití epoxidové pryskyřice. Absolvent kurzu by tak měl být schopný vyrobit stůl z epoxidové pryskyřice, servírovací prkénko či vytvořit těžítko. 

Téma: Celý proces výroby epoxidového stolu.

Jak by to mělo proběhnout? – Po představení začneme krátkou prezentací Synpa (maximálně do 15 minut, jen abyste měli představu, kdo jsme). Poté již začneme procházet celý proces problematiky lití (stolku, prkénka atd)….od úplného začátku při výběru dřeva, přes celý proces včetně volby vhodné pryskyřice, pigmentace, míchání, lití, odformování, opracování, broušení, leštění až po povrchové úpravy a ochranu desky stolku…Forma workshopu je zvolena tak, že jsou účastnici rozdělěni do skupin a za současného výkladu teorie se vždy zastavujeme u jednotlivých kroků, ukázujeme si tento krok v praxi (někdy i s ukázkami nepovedených i povedených věcí), jednotlivé úkony dělají účastníci za našeho výkladu a dozoru. Říkáme si u toho, na co si dát pozor + některé vychytávky, které usnadňují práci. Vyrábí se forma postupem, kterým by forma neměla protéct, odlijí se  servírovací prkénka (z nich jsou pak polotovary pro příští workshopy). Bude připraveno už i vytvrzené a ofrézované prkýnko na prezentaci broušení a leštění, které se definovaným postupem vybrousí a vyleští do vysokého lesku. Na závěr se aplikuje finální úprava s výkladem rozdílů mezi jednotlivými typy finálních úprav a jejich ukázkami. V různých technologických přestávkách vyvřeme pryskyřici, aby účastníci věděli, co to znamená a jak tomu předcházet, zastabilizujeme spaltované dřevo skrz na zkrz tak, že znásobí svoji hmotnost a na závěr si někteří účastníci, kteří budou chtít, vyzkouší a osvojí si techniku tvorby epoxidového obrazu. (Jediné, co nebudeme dělat prakticky, je frézování. Očekáváme také spoustu dotazů, které budou zodpovídány přímo za pochodu.

Doba trvání od 8:30 do příbližně 16:30 až 17:30. Bude jen jedna 45-ti minutová přestávka na oběd.

Kdy a kde se budou kurzy konat? 

Uspořádáme kurzy v průběhu celého roku (většinou 3-4 do měsíce). Vypsané termíny jsou poslány přednostně vlastníkům poukazů s roční platností, a to většinou 1-2 dny před publikací těchto termínů na naší FB stránce (https://www.facebook.com/epoxio/  ....DOPRUČUJI SLEDOVAT) nebo na skupině Epoxy and Design  (https://www.facebook.com/groups/epoxyanddesign ). Hned po vypsání si budete moci vybrat, který z termínů se Vám hodí. Už teď víme, že se kurzy budou konat v pracovní dny (většinou čtvrtek), a to v Pardubickém Synpu. V případě, že Vám nebude ani jeden z vypsaných termínů vyhovovat (když nám to dáte vědět už při volbě termínů), tak Vám peníze za poukaz vrátíme. Dojednáváme ojedinělé výjezdy do různých regionů v rámci České Republiky a Slovenska, ale tyto výjezdy jsou opravdu ojedinělé.

Epoxio - konferenční stolek z epoxidové pryskyřice
Epoxio workshop na lití epoxidové pryskyřice

Nákup poukazu

Poukaz dodáváme v elektronické podobě - bude Vám zaslán do e-mailu. V případě, že kupujete pouze poukaz, tak zvolte platbu kartou nebo platbu převodem s osobním odběrem.

Do poznámky prosím uveďte jméno účastníka, na kterého bude poukaz vystaven.

Poukaz na kurz lití epoxidové pryskyřice

Poukaz na kurz lití epoxidové pryskyřice

Poukaz dodáváme v elektronické podobě - bude Vám zaslán do e-mailu. V případě, že kupujete pouze poukaz, tak zvolte platbu kartou nebo platbu převodem s osobním odběrem. Do poznámky prosím uveďte jméno účastníka, na kterého bude poukaz vystaven.

Cena: 777.00 Kč

  • Dárkový poukaz s roční platností