Leštící podložka oranžová 145 mm/30 mm na epoxid

Kód: 146
284 Kč / ks 234,71 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Položka byla vyprodána…

Leštící oranžová pěnová podložka s pevnější otevřenou strukturou pro leštičky průměru 152 mm vhodná pro většinu leštících prací. Rozměry: 145 mm/30 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící oranžová pěnová podložka s pevnější otevřenou strukturou pro leštičky průměru 152 mm vhodná pro většinu leštících prací. Rozměry: 145 mm/30 mm. Ve spojení s jednokrokovou leštící pastou Finixa to je perfektní volba pro finální doleštění na nejvyšší lesk. Podložka je nasákavá. Brusná a leštící pasta se do podložky vsákne a podle přítlaku na broušený povrch se žádané množství pasty uvolňuje a leští.

Alternativně lze použít ve spojení s brusnou pastou Finixa ještě beránek, ale ten je agresivnější - umožní sice rychlejší doleštění, ale je hodně citlivý na provozní podmínky, zejména na otáčky. Pokud se přesáhne počet otáček přes 700/minutu, může dojít k sesychání a následnému poškrábání leštěného povrchu. Proto je většinou lepší volbou molitanový kotouček.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojní leštění epoxidu
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.