Cobalt Blue Stardust Candy barvivo do pryskyřice 17 ml

Kód: P747_V1725
139 Kč / ks 114,88 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Stardust Candy Cobalt Blue je modré koncentrované rychle schnoucí alkoholové barvivo do epoxidové, polyesterové nebo polyuretanové pryskyřice. Vytváří modré průhledné odlitky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stardust Candy Cobalt Blue je modré koncentrované rychle schnoucí alkoholové barvivo do epoxidové, polyesterové nebo polyuretanové pryskyřice. Vytváří modré průhledné odlitky. Produkt je světlostálý, výborně mísitelný, dlouhodobě testovaný a UV stabilní.

REGULACE SYTOSTI ODSTÍNU

barvení pryskyřice stačí velmi malé množství a intenzita zabarvení se reguluje množstvím přidaného inkoustu. Přidávejte vždy po kapkách, vždy dostatečně promíchejte a dívejte se proti světlu až do dosažení požadovaného odstínu. Dávkování od 0,1-1 % hmotnostního.

POUŽITÍ:

Vhodný pro:

  • epoxidové pryskyřice (všechny typy, i vodou ředitelné),
  • polyuretanové pryskyřice,
  • polyesterové pryskyřice,
  • akrylové pryskyřice,
  • akrylové barvy a laky,
  • rozpouštědlové laky.

Používají se hlavně na obarvení pryskyřic pro epoxidové obrazy, geode art, nebo  pro probarvování a tonování odlévacích pryskyřicí při výrobě epoxy stolů, hodin, lamp, prkének, šperků s barevným průhledným efektem.  Snadno se kombinují mezi sebou nebo s pigmentovými roztoky Veropal PR a vytváří vlastní originální odstíny a barvy.

VLASTNOSTI: 

  • Hustota produktu: 0,93 g/cm3 ± 0,05
  • Bod vzplanutí: 32 °C
  • Teplota samovznícení: 270-290 °C

Balení: 17 ml

Chcete znát naše nejlepší tipy, jak pracovat s tekutými pigmenty? Pak si určitě přečtěte článek Pigmenty a barviva pro lití epoxidové pryskyřice na naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stardust Candy barviva do epoxidu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
UV stabilita: ano
Hustota při 23°C: 0,93 g/cm3
Balení: 17 ml
Dávkování: 0,1-1% hm.
Zápach: Bez zápachu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

stardust-colors-logo-1640953586

Stardust Candy barviva pro epoxidové pryskyřice jsou transparentní inkousty kompatibilní s epoxidovými, akrylátovými, polyuretanovými a polyesterovými pryskyřicemi.

Stardust Color SAS vyrábí speciální efektové barvy. Firma byla založena v roce 2006. Nachází se ve městečku Gard (Saint Laurent des Arbres), na jihu Francie 20 km od Avignonu. Klíčovým je malý tým 6 lidí pracující na vývoji, testování a expedici všech barev se speciálními efekty. Barvy distribuují do více než 60 zemí. Mezi jejich zákazníky se počítají profesionálové nebo kutilové, používající tyto barvy celé řadě oblastí od automobilového průmyslu, přes design až po bezpečnostní aplikace. V roce 2016 dosáhl Stardust Colors SAS obratu téměř jeden milion eur, z čehož 30 % pochází z exportu. Dnes je Stardust Colors dobře známou značkou v mnoha evropských zemích. Toto jméno je spojeno s vynikajícími a vysoce kvalitními produkty.