Starbond Mikrotips aplikační nástavce 50ks

Kód: 5384
369 Kč / ks 304,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Starbond Mikrotips aplikační nástavce umožňují přesnou práci a úplnou kontrolu nad množstvím aplikovaného lepidla v těžko přístupných místech (dírky po hmyzu, mikropraskliny atd.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbond Mikrotips aplikační prodlužovací nástavce umožňují přesnou práci a úplnou kontrolu nad množstvím aplikovaného lepidla v těžko přístupných místech (dírky po hmyzu, mikropraskliny atd.).

  • ideální pro opravy na těžko dostupných místech jako jsou mikropraskliny ve dřevě, úzké štěrbiny, dírky po hmyzu apod.,
  • velmi účinné pro opravy vybroušených bublin v epoxidu (kontrola množství lepidla do dírky),
  • snadné a velmi těsné našroubování nástavce na trysku aplikátoru vteřinových lepidel Starbond,
  • efektivní úzký kuželovitý tvar.

TIP: při ucpání nástavce buďto zlikvidovat nebo ponořit do sklenice s acetonem na několik hodin. Špička se uvolní a může se zase použít.

Balení:

  • Sáček s 50 ks mikro nástavců. 

 

Návod na to, jak postupovat při opravě dřeva nebo epoxidu najdete v článku Odlévání epoxidové pryskyřice krok za krokem v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.