Starbond Heavy Thin EM-40 vteřinové lepidlo 59 ml

Kód: P1073_V2069
379 Kč –10 %
Starbond Heavy Thin EM 40 vteřinové lepidlo Epoxio.cz
379 Kč –10 % 338 Kč / ks 279,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Starbond Heavy Thin EM-40 je velmi rychlé tenkovrstvé ethylkyanoakrylátové "dokončovací" vteřinové lepidlo odolné protí vodě, používané při finálních dokončení dřevěných povrchových úprav. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo Starbond Heavy Thin EM-40 je velmi rychlé ethylkyanoakrylátové vteřinové lepidlo s viskozitou olivového oleje pro lepení různých substrátů nebo pro opravy a zpevňování povrchů porézních materiálů nebo jako rychlá a tvrdá povrchová úprava drobných předmětů. Může nahradit Starbond Super Fast Thin EM-02 i přes svoji o trochu vyšší viskozitu. Nanesením několika vrstev, broušením a následným leštěním vytvoří EM-40 Heavy Thin vodotěsné uzavření dřeva a odolnou, tvrdou povrchovou úpravu. Velmi dobře jde přebrousit a vyleštit do vysokého lesku

Použití

  • drobné opravy prasklin a suků při opracování (frézování, broušení..) epoxidových stolů, hodin, prkének a jiných odlitků,
  • oprava a vyplnění suků, trhlin a dutin ve dřevě,
  • výborné lepidlo pro výrobu dřevěných per (krásná povrchová vrstva),
  • soustružení dřeva a povrchová úprava rukojetí nožů zajišťuje tvrdý, průhledný a vodě odolný povrch,
  • lepení pneumatik RC modelů,
  • zajištění závitu šroubových spojů,
  • rychlé opravy v domácnosti,
  • výroba a opravy šperků,
  • opravy mramoru, žuly a křemene,
  • povrchová úprava nábytku a opravy starožitností.

Lepené substráty: kov, dřevo, guma, lamináty, kompozity, keramika, kůže, šperky, uhlíková vlákna, kameny, většina plastů.

Použitím urychlovače reakce Starbond Accelerator lepidlo vytvrdne do 10 sekund, brousitelné je po 2 minutách po aplikaci. Takto rychlé vytvrzení velmi rychle uzavírá povrch a zabraňuje nadměrnému vsakování a plýtvání lepidlem.

Balení: 59 ml.

 

Vybíráte vteřinové lepidlo Starbond poprvé? Přečtěte si článek Jak vybrat správné opravné vteřinové lepidlo v naší Akademii a garantujeme vám, že nesáhnete vedle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Doba vytvrzení: 10 s
Balení: 59 ml
Barva: Čirá, průhledná
Hustota: Velmi řídká
Penetrační schopnost: 0,01mm
Viskozita: 40 cPs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.