Starbond Flexible Heavy Medium KEG-500 vteřinové lepidlo 59 ml

Kód: P1073_V2071
499 Kč –5 %
Starbond Flexible Heavy Medium KEG 500 vteřinové lepidlo
499 Kč –5 % 474 Kč / ks 391,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Starbond Flexible Heavy Medium KEG-500 je flexibilní husté vteřinové lepidlo s vysokou schopností absorbce nárazů a odolností proti teplu, vlhkosti a povětrnostním vlivům pro vysoce namáhané spoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbond Flexible Heavy Medium KEG-500 je flexibilní středně husté víceúčelové ethylkyanoakrylátové (CA) vteřinové lepidlo s dobrou přilnavostí k pružným materiálům. Má dobrou schopnost absorbovat nárazy a zároveň je dobře brousitelný i leštitelný za dosažení vysoce lesklého povrchu. Je cca 4x silnější než běžné standardní CA, má vyšší odolnost proti teplu, vlhkosti a přirozeným povětrnostním vlivům, čímž se stává ideálním lepidlem pro vysoce namáhané spoje. 

V závislosti na lepeném materiálu a objemu použitého lepidla může doba lepení dosáhnout až jedné minuty. Pro urychlení času lepení doporučujeme Starbond Accelerator. Použitím urychlovače reakce Starbond Accelerator lepidlo vytvrdne do 10 sekund, brousitelné je po 2 minutách po aplikaci. Takto rychlé vytvrzení velmi rychle uzavírá povrch a zabraňuje nadměrnému vsakování a plýtvání lepidla.

Použití

  • v lukostřelbě pro šipky a vložky šípů,
  • opravy bot,
  • opravy a restaurování nábytku,
  • drobné opravy prasklin a suků při opracování (frézování, broušení..) epoxidových stolů, hodin, prkének a jiných odlitků,
  • k lepení kajakových panelů (rychlejší nastavený čas než epoxid),
  • k instalaci špiček na kulečníková tága (doporučen akcelerátor Starbond),
  • lepení skleněných vláken na různé materiály,
  • lepení pneumatik RC modelů,
  • rychlé opravy v domácnosti,
  • výroba a opravy šperků.

Lepené substráty: kov, dřevo, guma, lamináty, kompozity, keramika, kůže, šperky, uhlíková vlákna, kameny, většina plastů.

Balení: 59 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Doba vytvrzení: 40-60 s
Balení: 59 ml
Barva: Čirá, průhledná
Hustota: hustší, středně tekutá
Penetrační schopnost: 0,20mm
Viskozita: 500 cPs
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 15.6.2022
Super produkt, doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.