Starbond DarkBrown Medium Thick BR-500 vteřinové lepidlo 59 ml

Kód: P1073_V2073
499 Kč –5 %
Starbond BR 500
499 Kč –5 % 474 Kč / ks 391,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Starbond DarkBrown Medium Thick BR-500 je hustší kyanoakrylátové vteřinové lepidlo střední tekutosti a hnědé barvy pro lepení těsně přiléhajících částí, plnění prasklin a suků, a zakrývání nedokonalostí v dřevě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbond DarkBrown Medium Thick BR-500 hnědavě zbarvené středně husté CA lepidlo mající vlastnosti jak řídkých, tak hustších lepidel a je určené pro různorodé použití. Velmi dobře jde přebrousit a vyleštit do vysokého lesku. 

Použití

  • Opravy prasklin, trhlin, děr a vypadaných suků ve dřevě,  u epoxidových stolů, hodin, prkének a jiných odlitků. S odstínem "kávově hnědé" barvy nemusíte přidávat piliny ani barvicí látky do lepidla při plnění prasklin či děr po vypadnutých sukách
  • Zakrývání nedokonalostí v dřevě.
  • Vytváření barevně odlišných designových prvků na dřevě s texturou spaltu
  • Slepování různých materiálů, jako jsou dřevo, kov, sklo a guma 
  • Rychlé opravy v rámci domácnosti a kutilství

Lepené substráty: kov, dřevo, guma, lamináty, kompozity, keramika, kůže, šperky, uhlíková vlákna, kameny, většina plastů.

Použitím urychlovače reakce Starbond Accelerator lepidlo vytvrdne do 10-20 sekund, brousitelné je po 3 minutách po aplikaci. Takto rychlé vytvrzení velmi rychle uzavírá povrch a zabraňuje nadměrnému vsakování a plýtvání lepidlem.

Balení: 59 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Doba vytvrzení: 40-60 s
Balení: 59 ml
Barva: Černá
Hustota: hustší, středně tekutá
Penetrační schopnost: 0,20mm
Viskozita: 500 cPs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.