Starbond Brown Medium BR-150 vteřinové lepidlo 59 ml

Kód: P1073_V2072
499 Kč –5 %
Starbond BR 150
499 Kč –5 % 474 Kč / ks 391,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Starbond Brown Medium BR-150 je hnědavě zbarvené střední CA lepidlo střední tekutosti pro dokonalé opravy trhlin. Vhodné pro dřevo, kov, keramiku a další materiály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbond Brown Medium BR-150 je hnědavě zbarvené kyanoakrylátové univerzální lepidlo pro různé účely. Jeho světle jantarová barva umožňuje plnění prasklin, dírek, vypadnutých suků atd. bez potřeby přidávat dřevěných pilin. Lepidlo skvěle proniká do úzkých prasklin a štěrbin, výborně lepí části těsně k sobě a vyplňuje malé mezery. Doporučujeme kombinovat toto lepidlo s světlými dřevy k opravám prasklin. Lze ho brousit až na lesklý vzhled.

Doporučujeme použití Starbond Accelerator, aby se doba lepení a schnutí snížila.

Použitím urychlovače reakce Starbond Accelerator lepidlo vytvrdne do 10 sekund, brousitelné je po 2 minutách po aplikaci. Takto rychlé vytvrzení velmi rychle uzavírá povrch a zabraňuje nadměrnému vsakování a plýtvání lepidlem.

Použití Starbond BR-150:

  • zvýraznění designu na dřevě s texturou spaltu
  • sladění s podobně zbarvenými povrchy
  • opravy prasklin, trhlin,  děr a vypadaných suků ve dřevě.
  • lepení a opravy kytarových vložek na hlavě, těle a hmatníku
  • soustružení dřeva
  • rychlé opravy v rámci domácnosti a kutilství

Lepené substráty: kov, dřevo, guma, lamináty, kompozity, keramika, kůže, šperky, uhlíková vlákna, kameny, většina plastů.

Balení: 59 ml.

 

Nevíte, jaké lepidlo Starbond zvolit? Přečtěte si článek Jak vybrat správné opravné vteřinové lepidlo v naší Akademii a garantujeme vám, že nesáhnete vedle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starbond vteřinová lepidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Doba vytvrzení: 30-60 s
Balení: 59 ml
Barva: Černá
Hustota: středně tekutá
Penetrační schopnost: 0,15mm
Viskozita: 150 cPs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Starbon logo 756 x 184

Společnost Starbond byla založena v roce 1988 a dodává průmyslová kyanoakrylátová lepidla (CA/SuperGlue) pro průmyslová odvětví, zejména v oblasti opracování dřeva a soustružení, ale i další.

Jako spolehlivý dodavatel vteřinových lepidel společnost Starbond věří v management kvality podpořený pověstnou japonskou precizností. I když se lepidla Starbond v Japonsku vyrábějí již více než 45 let, tak každá nová šarže vteřinových lepidel prochází rozsáhlým testováním, aby splňovala přísné standardy kvality. 

Starbond se zaměřuje na poskytování ideální zákaznické zkušenosti tím, že kombinuje optimální výkon produktu s vysokou kvalitou produktu a spokojeností zákazníka.