Polypropylenová forma malá na střenky nožů

Kód: P2454_V3594
979 Kč / ks 809,09 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.7.2022

Polypropylenová forma pro opakovanou výrobu epoxidových odlitků v kombinaci se dřevem, šiškami a dalším materiálem na střenky nožů. Vnitřní rozměry 125 x 35 x 55 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polypropylenová forma na střenky nožů pro opakované odlévání a snadné odformování díky nepřilnavému polypropylenu. Jednoduše rozebíratelná a zpět složitelná.  Vnitřní rozměry 125 x 35 x 55 mm.

Materiál:

 • Deskový polypropylen o síle 8 mm. Polypropylen se vyznačuje vysokou pevností, mechanickou, tepelnou i chemickou odolností. Od pryskyřice jde po vytvrzení lehce “vyloupnout” a odpadá tak nutnost použití separátorů.

Konstrukce formy:

 • Konstrukce je uzpůsobena tak, aby stačilo oddělávat pouze přední stranu přidělanou pomocí křídlových matic. Ostatní strany jsou již z výroby vytmeleny a pokud to není nezbytně nutné, tak je rozšroubovávat nemusíte. Pro použití formy postupujte podle následujících kroků:
  1. Odšroubujte křídlové matice s sejměte stěnu.
  2. Do zafrézovaných částí a okolo otvorů na šrouby naneste silikonový (nebo akrylový) tmel v dostatečném množství.
  3. Stěnu opět nasaďte, ujistěte se, že hezky zapadla do zafrézovaných drážek, našroubujte matice a dotáhněte, není potřeba používat přehnaně
   velkou sílu a dotahovat tzv. na krev. POZN: Doporučujeme formu podložit nebo nechat matice ve vodorovné poloze (lehce nedotažené), aby nám matice ve svislé poloze formu nezvedaly a seděla tak v celé ploše na stole.
  4. Nyní naneseme silikon zevnitř nebo zvenku formy. U malých forem doporučujeme vnitřek nechat raději čistý, proto vytlačený silikon po stažení matic (nebo případně přidáním dalšího pokud je potřeba) zatřeme (například “uchošťourem”) do rohů a krajů v malé vrstvě a zbytek setřeme.
  5. Následně nanášíme tmel zvenku formy na všechny spoje i zespodu ve větší vrstvě a setřeme pomocí stěrky (nebo prstem). Pokud vám nevadí vrstva tmelu uvnitř formy, je možné předchozí kroky přeskočit a vytmelit řádně pouze vnitřek, nicméně pro větší klid a jistotu doporučujeme kroky nepřeskakovat.
  6. Nyní necháme tmel den vyzrát (nebo alespoň přes noc). Po vyzrání tmelu je forma připavena k odlévání.

Při koupi je forma již zatmelená a připravená na první lití. Pouze zkontrolujte dotažení křídlových matek.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Separátory a formy pro lití epoxidu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Materiál: deskový PP 8 mm
Rozměry: 125 x 35 x 55 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení