Kovax Super Assilex brusný blok 83 x 125 mm 8852190

Kód: P121_V542
555 Kč / ks 458,68 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

KOVAX SUPER ASSILEX ruční blok je brusný blok pro rychlé a efektivní ruční broušení pomocí formátů Kovax Super Assilex 130 x 85 mm, které se k bloku připevňují pomocí integrovaného suchého zipu,

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOVAX SUPER ASSILEX ruční blok je brusný blok pro rychlé a efektivní ruční broušení pomocí formátů Kovax Super Assilex 130 x 85 mm, které se k bloku připevňují pomocí integrovaného suchého zipu, Ergonomicky vyvážený, dobře se při broušení drží.

U broušení větších ploch se doporučuje přidat k bloku tvrdou mezivrstvu, aby se snáze udržela rovina plochy, neboť blok je mírně pružný. Mezivrstva pomůže zajistit rovinu a zvýší i intenzitu broušení. Naopak, použitím bez mezivrstevse ruční blok více přizpůsobuje broušenému povrchu. 

Rozměry: 83 x 125 mm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční broušení a leštění epoxidu a dřeva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.