Sada kovových nohou Greg k jídelnímu stolu

Kód: 20201018-1
4 690 Kč / ks 3 876,03 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.8.2024
Položka byla vyprodána…

Ocelová podnož Greg z masivního profilu 8 x 4 cm pro jídelní stoly. Stabilní podnož industriálního vzhledu ošetřená černou práškovou barvou. Výška nohou 70 cm, šířka 80/60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocelová podnož Greg z masivního profilu je ideální volbou pro jídelní stoly, podnože dodávají stolu stabilitu a zároveň industriální vzhled, standardně dodáváme v černé práškové barvě. Výška nohou 70 cm, šířka nahoře 80 cm, šířka dole 60 cm, profil je 8 cm x 4 cm. 

Úprava rozměrů je bezplatná do ±10 cm. Předvrtání montážních děr je v ceně – rozměry prosím specifikujte do poznámky.

Podnož začneme vyrábět hned po Vaší objednávce – zvolte prosím platbu kartou nebo bankovním převodem. Dodáme Vám ji za 3-4 týdny od objednání v samostatné zásilce (ostatní produkty v košíku Vám přijdou ve standardní dodací lhůtě). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnože pro jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Barva: Černá
Rozměry: výška 70cm, šířka 80/60cm.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.