3M ochranná polomaska 4255

Kód: 1931
839 Kč / ks 693,39 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Polomaska z elastomeru s univerzální velikostí pro efektivní ochranu dýchacích cest. Je bezúdržbová s integrovanými filtry FFA2P3RD na organické výpary a prachové částice.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polomaska z elastomeru s univerzální velikostí pro efektivní ochranu dýchacích cest. Je bezúdržbová s integrovanými filtry FFA2P3RD na organické výpary a prachové částice.

  • Vyvážená konstrukce ergonomické masky s nízkým profilem – optimální zorné pole,
  • efektivní odvod tepla a vlhkosti díky centrálně umístěnému výdechovému ventilu,
  • účinné utěsnění a přilnutí ke tváři pomocí praktickému upínacímu systému nastavitelných náhlavních pásek - přizpůsobení se tvaru obličeje,
  • ideálním pomocník při práci s organickými výpary i plyny (filtrační ochrana třidy A2P3, 2 kvalitní integrované filtry (filtr proti výparům a částicový filtr). Velké uhlíkové filtry se postarají o neutralizaci škodlivých látek, zaručují dlouhodobou životnost a nízký odpor při dýchání. Tyto integrované filtry nelze dokoupit ani měnit.
  • určena zejména pro lakýrníky a pracovníky, kteří jsou v kontaktu s organickými výpary či plyny v různých průmyslových prostředí. 

Balení: obsahuje polomasku 4255 + 2 ks filtrů FFA2P3 R D

Zajímá vás, jaké další ochranné pomůcky budete při práci s epoxidem potřebovat? Přečtěte si článek Bezpečná práce s epoxidovou pryskyřicí v naší Akademii, kde najdete spoustu užitečných informací.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky a polomasky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
1200px-3M_wordmark.svg
 
Společnost 3M byla založena v roce 1902 těžbou minerálů pro výrobu brusného papíru a brusných kotoučů. Vědecké, technické a marketingové inovace přinášely v průběhu let úspěch za úspěchem a nakonec učinily 3M stálým jménem na seznamu Fortune 500. Dnes se v domácnostech, podnicích, školách, nemocnicích a dalších průmyslových odvětvích používá více než 60 000 produktů 3M. Jedna třetina tržeb pochází z produktů vynalezených během posledních pěti let díky inovacím od tisíců výzkumníků a vědců, které zaměstnáváme po celém světě. S firemními operacemi v 70 zemích a prodejem ve 200 jsme odhodláni vytvářet technologie a produkty, které posouvají každou společnost, vylepšují každý domov a vylepšují každý život.