Tavná pistole bezdrátová 80W s průměrem 11,2mm

Kód: 8466
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Bezdrátová tavná pistole (akumulační) s příkonem 80W a průměrem 11,2 mm. Rychlý ohřev lepidla, optimální přísun lepidla, bezdrátové použití, čistý pracovní prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová tavná pistole (akumulační) s příkonem 80W a průměru tavné tyčinky 11,2 mm nabízí výkonný rychlý ohřev lepidla, flexibilitu bezdrátového používání a díky odkapávací plošce i čistý pracovní prostor.

Výhody:

  • Výkon - s příkonem 80W je tavná pistole připravena na práci během okamžiku. Rychlý ohřev lepidla zajišťuje, že vaše projekty budou hotovy rychle bez zdržování.
  • Efektivita - průměr tavné tyčinky 11,2 mm poskytuje optimální množství lepidla pro různé materiály.
  • Flexibilita bezdrátového používání - pistoli lze používat s přívodním kabelem nebo bez něj. Kabel lze také připojit do odkládacího stojánku, kde se pistole udržuje v připravenosti a ihned je připravena k dalšímu použití.
  • Čistý pracovní prostorpomocí odkapávací plošky a sklopné nožky na stojánku nebudete muset neustále čistit pracovní plochu od odkapávajícího lepidla. Konstrukce je navržena tak, aby zachycovala přebytečné lepidlo a udržovala váš pracovní prostor v optimální čistotě.

Univerzální aplikace:

Tato tavná pistole s tyčinkami o průměru 11,2mm poskytuje bezbřehé možnosti spojení různých materiálů. Od papíru a korku přes dřevo, kůži a textilie až po umělé hmoty a keramiku – její univerzálnost vás překvapí. Bez ohledu na to, zda pracujete s plasty, keramikou, kůží, kartonem, dřevem nebo některými druhy kovů - umožňuje spojit tyto materiály spolehlivě a pevně. Je to všestranný nástroj, který překračuje hranice jednotlivých materiálů a otevírá dveře k nekonečným možnostem vašich projektů.

Vhodná pro profi i hobby použití.

Specifikace:

  • Napětí: 240V
  • Průměr Tavné Tyčinky: 11,2mm
  • Příkon 80W
  • Hmotnost 0,5kg

 

Zajímá vás, jaké další pomůcky můžete při práci s epoxidem potřebovat? Přečtěte si článek Pomůcky a potřeby pro práci s epoxidovou pryskyřicí v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horkovzdušné a lepící pistole
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Příkon: 80W
Průměr tavné tyčinky: 11,2mm
Napětí: 240V
Hmotnost: 0,5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: