Odmašťovadlo průmyslové LV PC 213 ve spreji

Kód: 8003
235 Kč / ks 194,21 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

LV PC 213 je průmyslové odmašťovadlo nejvyšší účinnosti a kvality na přípravu povrchů před lakováním nebo aplikací nátěrové nebo licí vrstvy. Vhodné pro epoxidy, železné, neželezné povrchy (např. hliník, mosaz, nerez, pozink), plasty, kompozity. Sprej 400ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LV PC 213 je průmyslové odmašťovadlo nejvyšší účinnosti a kvality na přípravu povrchů před aplikací nátěrové nebo licí vrstvy. Velmi efektivní před lakováním epoxidových stolů. Vhodné pro epoxidy, železné, neželezné neželezné substráty (hliník, mosaz, nerez, pozink), plasty, kompozity atd. Používá se např. v leteckém průmyslu, automotive, strojírenství atd.

Ve spreji pro velmi jednoduchou práci a nanesení na odmašťovanou plochu. 

  • POUŽITÍ: Univerzální odmašťovadlo pro předúpravu různých povrchů.
  • POPIS: Směs organických rozpouštědel, které napomáhají odstranit různé nečistoty, mastnotu z povrchu. Neobsahuje vodu.
  • ODMAŠŤOVANÉ PODKLADY: Železné a neželezné substráty (hliník, mosaz, nerez, pozink), epoxidy, většina plastových a kompozitních substrátů.

POZOR! Nevhodné pro polykarbonát, polymetylmetakrylát, polystyren – zde použít odmašťovadlo VP 403.

Balení: Sprej 400ml.

 

Čeká vás první lití epoxidu? Spoustu užitečných informací najdete v článku Jak zvýšit UV odolnost epoxidového výrobku v naší Akademii, kde popisujeme práci i s tímto odmašťovadlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k odlévání epoxidů
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.