Nylonové sítko na eliminaci bublin 190 µm

Kód: 350
5 Kč / ks 4,13 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Nylonové sítko 190 µm pro efektivní redukci bublin při lití epoxidové pryskyřice do formy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nylonové sítko 190 µm pro efektivní lití epoxidové pryskyřice do formy a hlavně pro redukci bublinek. Při míchání složek pryskyřice A-B se vytváří bubliny, které jsou v epoxidové pryskyřici nežádoucí a sítko působí při přelévání namíchané pryskyřice do odlévané formy jako zachytávač bublinek. Každá vzduchová bublina je větší než 190 µm otvor v sítku a nárazem na sítko praskne.

 

Chcete se dozvědět naše tipy, jak účinně odstranit z epoxidu bublinky? Pak si určitě přečtěte článek Epoxid bez bublin a s větším leskem na naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k odlévání epoxidů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.