Čirý kelímek na epoxid 100ml 10ks

Kód: P1504_V2614
15 Kč / ks 12,40 Kč bez DPH 1,50 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Čirý kelímek 100ml vhodný na zkoušení nových efektů s pigmenty, na testování chování epoxidové pryskyřice v různých podmínkách či na dávkování v malých objemech. V balíčku 10ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kelímek 100ml transparentní na epoxid vhodný na zkoušení či testování. Používán pro přesné odvažování malých objemů, zkoušky pigmentů atd. Balíček obsahuje 10ks kelímků. Kelímky jsou z polyetylenu, epoxidovou pryskyřici neseparují. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k odlévání epoxidů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Synpo logo

SYNPO akciová společnost je již více než 70 let čelním představitelem aplikovaného výzkumu v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů. Pod svojí značkou VEROPAL vyrábí čiré epoxidové pryskyřice, lepidla, tmely, kompozity a další polymerní produkty. Výrábí také velmi kvalitní průmyslové nátěrové hmoty Akrylmetal. Zabývá se smluvním výzkumem a vývojem a formulacemi v oblasti syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů a lepidel. Díky svým certifikovaným analytickým a zkušebním laboratořím udržují krok se světovými materiálovými trendy. Věnují se také zakázkové výrobě specialit v oblasti polymerní chemie a vývoji procesů na poloprovozním a výrobním zařízení. Od roku 2000 je u společnosti zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ISO 9001.