Kovax pneumatická excentrická bruska Proma-X Air 150

Kód: 2218
Akce
Značka: Kovax
5 918 Kč / ks 4 890,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Kovax pneumatická excentrická bruska s odsáváním Proma-X Air 150 o průměru 150 mm a zdvihem 5 mm. Velmi efektivní broušení dřeva i epoxidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovax pneumatická excentrická bruska s odsáváním Proma-X Air 150 o průměru 150 mm a zdvihem 5 mm. Velmi efektivní broušení dřeva i epoxidu.

  • Podložní talíř Ø 150 mm,
  • max. otáčky 12.000 ot./min,
  • spotřeba vzduchu 480 l/min,
  • hmotnost 0,95 kg,
  • pracovní tlak 4-6 bar,
  • zdvih 5 mm.

 

Návod, jak postupovat při broušení epoxidu najdete v článku Jak brousit a leštit epoxidovou pryskyřici v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Pracovní tlak: 4 - 6 bar
Průměr brusky: 150mm
Spotřeba vzduchu: 480 L/min
Zdvih: 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.