Super Assilex tvrdá mezivrstva 150 mm 9710057

Kód: P121_V544
541 Kč / ks 447,11 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

KOVAX SUPER ASSILEX tvrdá mezivrstva 9710067 o průměru 150 mm s 15 otvory pro broušení epoxidu a dřeva brusivem Super Assilex o zrnitosti K240 až K600.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOVAX SUPER ASSILEX tvrdá mezivrstva 9710067 o průměru 150 mm s 15 otvory pro broušení epoxidu a dřeva brusivem Super Assilex o zrnitosti K240 až K600. Podložka má tloušťku 5mm, je tvrdší a proto se s její pomocí dobře srovnávájí povrchy odlitků a dřeva. Díky integrovanému suchému zipu na povrchu podložky se kotouče Super Assilex perfektně přepevňují. 

Pro středně hrubé broušení s kotouči Kovax Super Assilex je nutné tuto podložku použít - zabrání se tím vzniku nechtěných rýh způsobených nevhodným typem suchého zipu a docílí se jemnějších brusných rýh, což vede ke zcela sjednocenému povrchu po jeho broušení a výraznému zkrácení času následného leštění.

Pro brusné kotouče Super Assilex o průměr 150mm a zrnitostech K240, K320, K360, K400, K600.

Kovax Super Assilex 152mm, 15 otvorů

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BRUSIVO NA DŘEVO A EPOXID
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.