Maxcut brusný kotouč 125mmm 7 otvorů

Kód: 8011/K80
21,80 Kč / ks 18,02 Kč bez DPH

Zvolte variantu

KOVAX MAXCUT brusný kotouč o průměru 125 mm s 7 otvory v zrnitostech K80 - K120 pro rychlé a efektivní hrubé broušení kovů a tvrdého dřeva (dub, buk, ořech) za sucha. 

Detailní informace

Zrnitost: K80
Momentálně nedostupné (>5 ks) | 8011/K80
Můžeme doručit do: 20.6.2024
21,80 Kč / ks
18,02 Kč bez DPH
Zrnitost: K120
Skladem (>5 ks) | 8011/K12
Můžeme doručit do: 23.5.2024
21,80 Kč / ks
18,02 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

KOVAX MAXCUT brusný kotouč o průměru 125 mm se 7 otvory v zrnitostech K80 - K120 pro rychlé a efektivní hrubé broušení kovů a tvrdého dřeva (dub, buk, ořech) za sucha. 

Kotouče řady MAXCUT mají tyto zrnitosti: K80 a K120.

Jedinečná otevřená struktura zrn brusiva MAXCUT je fixována na papíře opatřeném suchým zipem z rubové strany. Velmi ostrá mikrozrna oxidu hlinitého jsou obrušována ze všech stran, což vede k rychlejšímu broušení (šetří čas až o 50%), vysoké kontrole broušení, skvělé rovnoměrnosti a sjednocení broušeného povrchu a zároveň i prodloužené životností brusiva

Pomocí integrovaných prostředků proti zanášení a otevřené struktuře brusných zrn se brusivo neucpává. Zároveň se brusný kotouč velmi dobře čistí mikrovláknovou utěrkou pro další pokračování v broušení.

Při hrubém broušení brusivem MAXCUT se nepoužívají žádné mezivrstvy.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BRUSIVO NA DŘEVO A EPOXID
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku. Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

#ShowMore# 

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.