Mahogany – Black Diamond Pigments

Kód: 1468
520 Kč / ks 429,75 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Black Diamond Pigment Mahogany je kvalitní luxusní pigment syté tmavě hnědé barvy s metalickým efektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Black Diamond Pigment Mahogany je kvalitní luxusní pigment syté tmavě hnědé barvy s metalickým efektem. Díky malým mikročásticím slídy o velikosti 10-60 mikrometrů se dobře udržuje ve vznosu, takže méně klesá při odlévání ke dnu. To potom umožňuje vytvářet metalické, perleťové, duhové a jiné efekty a díky tomu si získává oblibu jak u profesionálů, tak i kutilů pro epoxidové lití, výrobu mýdla, svíček, automobilových barev, slizu, šperků, sklolaminátu atd. Vhodný k tónování, ztmavování či zesvětlování jiných metalických pigmentů.

Dávkování: běžné dávkování pro epoxidovou tvorbu je 0,5-0,75 g/1 kg pryskyřice. V případě potřeby zcela neprůhledného, pigmentem naplněného vzhledu, použijte 1 g/1 kg pryskyřice. Doporučujeme začít s 0,5 g pigmentu na 1 kg pryskyřice a přidávejte více pigmentu podle potřeby, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Pigment je netoxický, nedráždivý a šetrný ke zvířatům i k pokožce.

Dostupné balení: 51 g

Bod tání: 1200-1800 °F
pH: 6,0-9,0, 4% disperze v H2O

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Black Diamond Pigments
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Black Diamond Pigment Mahogany in epoxy mixing

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 14.1.2023
Tento pigment jsem měl ve vzorku a za mě se jedná o luxusní odstín. Celkově jsem s pigmenty od Diamond velice spokojen...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Black Diamond Pigments
 
Firma Black Diamond Pigments byla založena v 2016. Usilovnou a cílenou prací se postupně stala klíčévým hráčem v oblasti pigmentů ve světovém měřítku. Vděčí za to přízni umělců, tvůrců a všech svých zákazník.