Black Diamond pigment metalický 51g

–efektní mica pigmenty pro epoxidy–

Black Diamond pigmenty jsou kvalitní metalické pigmenty pro barvení pryskyřic i jiných materiálů. Obsahují mikročástice slídy o velikosti 10-60 mikrometrů, které umožňují vytvářet metalické, perleťové, duhové a jiné efekty. V pryskyřici se dobře udržují ve vznosu (snížená míra klesání ke dnu). Používané jak profesionály, tak i kutily pro epoxidové lití, výrobu mýdla, svíček, automobilových barev, slizu, šperků, sklolaminátu atd.

Black Diamond pigment Olive yellow Black Diamond pigment Olive yellow

Black Diamond pigment Olive yellow

Black Diamond pigment Olive Yellow s překrásně zářivě olivovou žlutozelenou barvou s metalickými efekty pro barvení pryskyřic i jiných materiálů a vytváření speciálních efektů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Battleship Grey Black Diamond pigment Battleship Grey

Black Diamond pigment Battleship Grey

Black Diamond pigment Battleship Grey s plnou šedou barvou kombinovanou s krásně hedvábnou perletí vytvářející unikátní metalické i speciální efekty u barvení pryskyřic. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Aluminium Black Diamond pigment Aluminium

Black Diamond pigment Aluminium

Black Diamond pigment Aluminium má krásně hladkou stříbrošedou barvu, která vypadá efektně naživo, stejně jako na fotografiích. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Blue/Green Black Diamond pigment Blue/Green

Black Diamond pigment Blue/Green

Black Diamond pigment Blue/Green je metalický pigment se zářivě modrozelenou barvou, která vypadá fantasticky v kontrastu s tmavým i světlým podkladem. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Vyprodáno
Black Diamond pigment Cambridge Blue Black Diamond pigment Cambridge Blue

Black Diamond pigment Cambridge Blue

Black Diamond pigment Cambridge Blue je elegantní světle modrý pigment se zajímavými metalickými odlesky pro barvení pryskyřic i jiných materiálů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Copper Penny Black Diamond pigment Copper Penny

Black Diamond pigment Copper Penny

Black Diamond pigment Copper Penny je luxusní pigment jemně hnědé barvy s nádechem zlaté barvy pro barvení pryskyřic i jiných materiálů a vytváření speciálních efektů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Deep Blue Sea Black Diamond pigment Deep Blue Sea

Black Diamond pigment Deep Blue Sea

Black Diamond pigment Deep Blue Sea s úchvatně sytě modrou barvou hlubokého moře a jemně metalickým diamantovým efektem pro barvení pryskyřic. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Green Apple Black Diamond pigment Green Apple

Black Diamond pigment Green apple

Black Diamond pigment Green Apple s oslňující barvou zeleného jablka a jemnými metalickými odlesky pro nepřehlédnutelný a moderní vzhled vašich výrobků. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Iridescent Green Black Diamond pigment Iridescent Green

Black Diamond pigment Iridenscent Green

Black Diamond pigment Iridescent Green s výjimečnou duhově odleskující zelenou barvou, která dodá každému výrobku konečný luxusní rozměr. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond Green Jungle Green Black Diamond Green Jungle Green

Black Diamond pigment Jungle green

Black Diamond pigment Jungle Green s jemnou a svůdnou zelenou metalickou barvou skvěle doplňující světlé i tmavé podklady. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Vyprodáno
Black Diamond pigment Liquid Metal Pearl Black Diamond pigment Liquid Metal Pearl

Black Diamond pigment Liquid Metal Pearl

Black Diamond pigment Liquid Metal Pearl s jedinečným vzhledem roztaveného tekutého kovu a jemným zabarvením perlových odlesků. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Merlot Black Diamond pigment Merlot

Black Diamond pigment Merlot

Black Diamond pigment Merlot s elegantní plnou barvou červeného vína s působivými metalickými efekty dodávající luxusní vzhled každému projektu. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Pure Gold Black Diamond pigment Pure Gold

Black Diamond pigment Pure Gold

Black Diamond pigment Pure Gold s jasně zlatou plnou barvou, která vás ohromí pokaždé, když jí namícháte, díky čemuž se řadí k nejprodávanějším pigmentům. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Bora Bora Black Diamond pigment Bora Bora

Black Diamond pigment Bora Bora

Black Diamond pigment Bora Bora je metalický pigment překrásné modré barvy v odstínu moře v okolí Bora Bora. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Vyprodáno
Black Diamond pigment Mahogany Black Diamond pigment Mahogany

Black Diamond pigment Mahogany

Black Diamond pigment Mahogany je luxusní pigment syté tmavě hnědé barvy s metalickým efektem pro barvení pryskyřic i jiných materiálů a vytváření speciálních efektů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Vyprodáno
Black Diamond pigment Black Onyx Black Diamond pigment Black Onyx

Black Diamond pigment Black Onyx

Black Diamond pigment Black Onyx je metalický pigment syté černé barvy s nádechem perleti, která dodá každému výrobku punc luxusu. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black diamond pigment Emerald Green Black Diamond pigment Emerald Green

Black Diamond pigment Emerald Green

Black Diamond pigment Emerald Green je metalický pigment syté smaragdově zelené barvy, která vypadá efektně naživo i na fotografiích. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

black diamond pigment Sapphire Ghost Blue - Epoxio Sapphire Ghost Blue - Black Diamond - Epoxio

Black Diamond pigment Sapphire Ghost Blue

Black Diamond pigment Sapphire Ghost Blue je výjimečný tzv."duchový" pigment, který je velmi světlý a krásná modravá barva se objevuje pouze při pohledu pod specifickým úhlem (jako duch). Hmotnost 51g.

Cena: 549.00 Kč

Black Diamond Pigment Cobalt Blue

Black Diamond Pigment Cobalt Blue

Black Diamond pigment Cobalt Blue je metalický pigment se sytou zářivě modrou barvou, která vypadá fantasticky v kontrastu s tmavými i světlými dřevy. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Iridescent Blue NASTAVENÍ   SEO Název* Black Diamond pigment Iridescent Blue Sazba DPH  Základní sazba Cena s DPH 520,00 Cena po slevě Kód Čárový kód (GTIN, EAN, ...) Kategorie AkátBroušeníDopňky k lití pryskyřiceDubFormy a příslušenství k nimJavorLepidla a oprava epoxiduOřechOstatníPigmentyPodnožePovrchové úpravyPryskyřiceRuční broušeníSpeciální pryskyřiceStabilizační pryskyřice ×× Pigmenty Značka  Black Diamond Pigments Tagy Black Diamond 5gCertifikát o styku s potravinamiDřevoMalý odlitekPRODUKTStřední odlitekVelký odlitek ×× PRODUKT Související produkty  Anotace pro výpis Black Diamond pigment Iridescent Blue je metalický pigment zářivě modré syté barvy s působivými metalickými efekty dodávající luxusní vzhled každému projektu. Popis produktu  Varianty (1)UPRAVIT PARAMETRY Black Diamond pigment Iridescent Blue

Black Diamond pigment Iridescent Blue

Black Diamond pigment Iridescent Blue je metalický pigment zářivě modré syté barvy s působivými metalickými efekty dodávající luxusní vzhled každému projektu. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond Pigment Liquid Fire Black Diamond Pigment Liquid Fire

Black Diamond Pigment Liquid Fire

Black Diamond Pigment Liquid Fire je zářivý metalický pigment červenomodrofialové barvy s měnícími se metalickými odlesky. Hmotnost 51g.

Cena: 549.00 Kč

Black Diamond Pigment Pink Pearl Black Diamond Pigment Pink Pearl

Black Diamond Pigment Pink Pearl

Black Diamond Pigment Pink Pearl je krásný zářivý metalický pigment růžové barvy s vyváženým perlovým efektem. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond Pigment Liberty Copper Black Diamond Pigment Liberty Copper

Black Diamond Pigment Liberty Copper

Black Diamond Pigment Liberty Copper je metalický pigment hluboké měděné barvy, která vypadá skvěle na jakémkoli odlitku. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Tuscan Sunset Black Diamond Pigment Tuscan Sunset

Black Diamond Pigment Tuscan Sunset

Black Diamond Pigment Tuscan Sunset je metalický pigment jemné žluté barvy pro barvení pryskyřic i jiných materiálů a vytváření speciálních efektů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Black Diamond pigment Vivid Orange Black Diamond pigment Vivid Orange

Black Diamond pigment Vivid Orange

Black Diamond Pigment Vivid Orange je metalický pigment jemné žluté barvy pro barvení pryskyřic i jiných materiálů a vytváření speciálních efektů. Hmotnost 51g.

Cena: 520.00 Kč

Vyprodáno
Black Diamond pigment Burple Black Diamond pigment Burple

Black Diamond pigment Burple

Black Diamond pigment Burple je metalický pigment s unikátní modrofialovou barvou a jemnými metalickými odlesky pro nepřehlédnutelný a moderní vzhled vašich výrobků. Hmotnost 51g.

Cena: 549.00 Kč

Vyprodáno