Lime Green - MyResin alkoholový pigment

Kód: P747_V1712
185 Kč / ks 152,89 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
14.5.2023
Položka byla vyprodána…

MyResin Lime Green je limetkově zelený rychle schnoucí alkoholový pigment do epoxidové pryskyřice pro epoxy obrazy a geode art. Vytváří zelené průhledné odlitky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MyResin Lime Green je limetkově zelený rychle schnoucí alkoholový pigment do epoxidové pryskyřice vytvářející zelené průhledné odlitky. Produkt je světlostálý a dlouhodobě testovaný.

REGULACE SYTOSTI ODSTÍNU

barvení pryskyřice stačí velmi malé množství a intenzita zabarvení se reguluje množstvím přidaného inkoustu. Přidávejte vždy po kapkách, vždy dostatečně promíchejte a dívejte se proti světlu až do dosažení požadovaného odstínu.

POUŽITÍ

Používají se hlavně na obarvení pryskyřic pro epoxidové obrazy, geode art, nebo  pro probarvování a tonování odlévacích pryskyřicí při výrobě epoxy stolů, hodin, lamp, prkének, šperků s barevným průhledným efektem.  Snadno se kombinují mezi sebou nebo s pigmentovými roztoky Veropal PR a vytváří vlastní originální odstíny a barvy.

Balení:14ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholová barviva MyResin
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MyResin logo

Dodavatel kvalitních práškových pigmentů a tekutých barviv pod značkou MyResin do pryskyřice pro umělce, kutily a truhláře. Produkty MyResin jsou velmi oblíbené zejména při výrobě speciálních efektů u epoxidových stolů, hodin, šperků, prkének atd.