Bianco - MyResin alkoholový pigment

Kód: P747_V1707
185 Kč / ks 152,89 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
14.5.2023
Položka byla vyprodána…

MyResin Bianco je bílý rychle schnoucí alkoholový pigment do epoxidové pryskyřice, hlavně pro epoxy obrazy a geode art. Vytváří bílé průsvitné odlitky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MyResin Bianco je bílý rychle schnoucí alkoholový pigment do epoxidové pryskyřice vytvářející bílé průsvitné odlitky. Produkt je světlostálý a dlouhodobě testovaný.

REGULACE SYTOSTI ODSTÍNU

barvení pryskyřice stačí velmi malé množství a intenzita zabarvení se reguluje množstvím přidaného inkoustu. Přidávejte vždy po kapkách, vždy dostatečně promíchejte a dívejte se proti světlu až do dosažení požadovaného odstínu.

POUŽITÍ

Bianco je hustší než ostatní MyResin alkoholové pigmenty a je v umělecké tvorbě klíčový pro vytváření efektu Petriho misky. Používají se hlavně na obarvení pryskyřic pro epoxidové obrazy, geode art, nebo  pro probarvování a tonování odlévacích pryskyřicí při výrobě epoxy stolů, hodin, lamp, prkének, šperků s barevným průhledným efektem.  Snadno se kombinují mezi sebou nebo s pigmentovými roztoky Veropal PR a vytváří vlastní originální odstíny a barvy.

Balení:14ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholová barviva MyResin
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MyResin logo

Dodavatel kvalitních práškových pigmentů a tekutých barviv pod značkou MyResin do pryskyřice pro umělce, kutily a truhláře. Produkty MyResin jsou velmi oblíbené zejména při výrobě speciálních efektů u epoxidových stolů, hodin, šperků, prkének atd.